YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'nin sır görüşmesi deşifre oldu!
Yerel seçimlerden mağlubiyetle ayrılan CHP, kongre üyeleri ve Amerikalı düşünce kuruluşlarıyla 30 Mart Yerel Seçimleri'nin sonuçlarını değerlendirmek üzere ABD'ye bir heyet gönderdi.
CHP'nin sır görüşmesi deşifre oldu!
09 Nisan 2014 / 09:40 Güncelleme: 09 Nisan 2014 / 10:14

Takvim'de Milletvekilleri Müslim Sarı, Sedef Küçük ve Engin Özkoç'un da aralarında bulunduğu bir grubun ABD'li kongre üyeleri ve çeşitli düşünce kuruluşlarıyla görüşmelerde bulunacağı yazarken, Paralel Yapı'nın merkezi 'Pensilvanya'ya da uğrayacakları iddia edildi.

CHP'nin Amerika Temsilciliği tarafından organize edilen ziyaretin programının sır gibi saklanması dikkat çekerken, heyette bulunan milletvekillerinin dahi kimlerle görüşeceklerini bilmedikleri öğrenildi.

chp
 // mehmet demir
allahaşkına şu chp nin ülkeye bir kere de iyilik ettiğini gören varmi. bu lanet parti ulkemizin iyilesmeyen bir kanser hastaligidir.bu ulkenin tek cikis yolu var oda bu partiden kurtulmasidir .yaa sen kimsin ve kimi kime sikayete gidiyorsunuz be geri zekalilar.yarin bu ulkeyi yok ettiklerinde sana aciyacaklarinimi saniyorsunuz .ne kadar akildan yoksunsunuz .sizin gibi zekasizlar yuzunden bu ulke yillarca geri kaldi.bir fayfaniz yok bari zarar vermeyin ...
11 Nisan 2014 Cuma 09:10
10:05
 // Rasim DUMAN
2015'Te yapılacak genel seçimlere nasıl hazırlanılacagı, yeni "imal" edilecek "şantaj'-montaj-dublaj kasetlerinde" hangi konuların işlenecegi, Gezi benzeri olayların nasıl organize edilecegi v.s. konularda taktik alınacak....
09 Nisan 2014 10:05
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler