YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'nin reklamı Paralel Yapı'nın üniversitesinde çekilmiş
CHP'nin 'Milletçe alkışlıyoruz' reklam filminin bazı bölümlerinin 'Paralel Yapı'ya yakın Gediz Üniversitesi'nde çekildiği ortaya çıktı.
CHP'nin reklamı Paralel Yapı'nın üniversitesinde çekilmiş
03 Mayıs 2015 / 22:20 Güncelleme: 03 Mayıs 2015 / 22:22

CHP ve 'Paralel Yapı' arasındaki işbirliği çekilen reklam filmlerine bile yansıdı. CHP'nin seçim kampanyasını başlatmak için kullandığı "Milletçe Alkışlıyoruz"reklam filminin bazı bölümlerinin 'Paralel Yapı'ya yakınlığıyla bilinen Gediz Üniversitesi'nde çekildiği ortaya çıktı.

Cem Uzan'ın reklamcısı Ali Taran'ın CHP için hazırladığı 'alkışlıyoruz' sloganlı reklam filmindeki üniversitede geçen sahnelerde üniversite koridorlarına önce adliye süsü veriliyor ardından avukat cübbesi giyen oyuncular kameraların karşısına geçerek alkış tutuyor.

Görüntülere dikkatli bakıldığında adliyeymiş gibi gösterilen alanın Gediz Üniversitesi'nin içi olduğu hemen anlaşılıyor.

Sahibi fahri konsolos

Reklam filminin çekildiği İzmir'deki Gediz Üniversitesi'nin Mütevelli Heyeti Başkanı Abdullah Kavuk, 'Paralel Yapı'ya yakınlığıyla bilinen önemli isimlerden biri.

CHP'nin reklam filmini çekmesi için üniversitesinin kapılarını sonuna kadar CHP için açan Abdullah Kavuk, aynı zamanda Kazakistan İzmir Fahri Konsolosluğu yapıyor.

GÜNEŞ

 // Katre
Ben bu okulda okuyorum verdiğimiz paralara acıyorum ve güzel bi okul değil...
27 Mayıs 2015 23:52
a
 // a
paralel yapı sucsa kapatın kaç aydır bunlar suclu diyorsunuz elinizde delil yok anca borozan calıyorsunuz...
04 Mayıs 2015 Pazartesi 10:59
malumun ilami
 // uykucu
cehape ve parlel ittifaki hepimizin malumuydu. Bu da yok diyenlere kapak olsun....
04 Mayıs 2015 Pazartesi 10:37
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler