YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'nin derdi alkol servisi!
TBMM'deki açılış resepsiyonuna katılan CHP'li vekil Özgür Özel, alkol servisi yapılmamasına isyan etti. Özel, 'dikkatimizden kaçmadı' dedi.
CHP'nin derdi alkol servisi!
02 Ekim 2016 / 06:55 Güncelleme: 02 Ekim 2016 / 11:54

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis'in açılış resepsiyonuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, "resepsiyonda alkol servisinin yapılmayışı dikkati çeken bir ayrıntı. Burası Meclis Başkanı'nın kendi tercihlerine göre yönetebileceği bir yer değil." dedi.

"ALKOL MERAKLISI DEĞİLİZ AMA..."

Kimsenin, gelip de resepsiyonda içki içmenin meraklısı olmadığını vurgulayan Özel, "Ama bir yandan Yozgat Valisi OHAL'i nasıl fırsat bilip bir şeyler yapıyorsa, Meclis Başkanı da kendi tercihlerini milletvekillerine dayatıyor. Her türlü yaşam biçimine, her türlü tercihe saygılı olmak gerekiyorsa, bunu Türkiye'de vadediyorsanız, yönettiğiniz Meclis'te ülkenin seçilmiş 550 milletvekiline bu tip dayatmalar doğru bir davranış değildir." açıklamasında bulundu.

 // Ahmet
Ben sani oraya içki içmek içmen için mi gönderdim , barmı pavyon mu orası. Terbiyesiz....
02 Ekim 2016 14:55
CHP rituelidir,markasıdır içki.. bilesiiiz.
 // hursit dilaver
eskiden karşıdaki buyuk ötelde içilirdi de öyle gelinirdi..85lerde..hatta öyleleri vardi ki, ramazanda öruç tutar ama iftarı rakı ile açardı.. sörduğumuzda, 'öruç bitti.ezan ökundu, bundan sönrası bana ait' denirdi.CHPlilik ayrıcalıktır beyler.950den beri hala anlamadınız tabi. ama anlıyacaksınız.bari 28 şubatta anlasaydınız. içkinin fışkının nasıl kutsal ölup laik rituel aracı ölduğunu. malum,içki içmeyen adamdan sayılmazdı 98lerde..CHPli belediyeler hep içki bayramı yapardı mesela....
02 Ekim 2016 Pazar 13:52
İnanmışın Felsefesinde Yeis'e yer yok.
 // Ömer
Allah bizleri Kişisel Hırs ve İhtiraslarını "ÜLKE MENFAAT"i önünde tutan Ahmak Hainler sınıfına dahil etmesin.Her ne kadar 15-16 temmuzda telefonlarını kapatıp yurt dışına kaçma hesabı yaptığı halde darbeyi darbe ile susturan kahraman İNSANLAR'ın zaferi sonrası, farklı bir kişiliğe börünerek uzatılan mikrofon ve kameralar karşısında utanmadan sahte kahramanlık yapan şaklaban DÖNEKLER olsa dahi asla umutsuzluğa kapılıp mücadeleden,kavgadan vazgeçme hissine kapılamadık. İLK GÜN GİBİ: YA ALLAH....
02 Ekim 2016 Pazar 12:42
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler