YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'nin başına kim geçecek?
CHP'nin başına kim geçecek?
15 Mayıs 2010 21:00
Deniz Baykal'ın istifasının ardından CHP'nin başına kimin geçeceği Kılıçdaroğlu'na göre salı günü netleşecek

CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, başkan adaylarının salı günü yapılacak il başkanları toplantısından sonra netleşeceğini söyledi. 
 

İstanbul'da bir nikah törenine katılmak için Ankara'dan bu ile gelen Kılıçdaroğlu, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin, Deniz Baykal'la yaptığı görüşmede konuşulan konuları sorması üzerine, "Baykal, bir uzlaşma anlayışı içinde yeni bir aday belirlenirse onu destekleyeceğini söyledi" dedi.
 

Bugüne kadar netleşmiş herhangi bir adayın çıkmamasının nedeni sorulan Kılıçdaroğlu, "Kongrede adayımız çıkacak. Normal kongrelerde ne oluyorsa bizimkinde de o olacak. Salı günü bildiğim kadarıyla il başkanları toplanıyor. Orada net bir tavır çıkacak" diye konuştu. İHA

kimin geçeceği değil,devleti kim temizliyecek???
 // ibrahim çelikoğlu
Mafyanın başı belli oldu.Onun yerini almak kolay değil.Asker,yargı,vs.elinde.Parti ne olur ilgili değil.Devleti bu pislikten kim kurtaracak?
Ata'nın dediği gibi:Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün tersanelerine girilmiş,bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.
Bütün bu seraitten daha elim ve daha vahimolmak üzerememleketin
dahilinde iktidara sahip olanlar gaflet ve delalet hatata hiyanet içinde bulunabilirler......
16 Mayıs 2010 00:38
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler