YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'liler Bozdağ'ın üzerine yürüdü
Meclis Adalet Komisyonunda Danıştay ve Yargıtay ile ilgili kanun tasarısının görüşmeleri sırasında CHP milletvekilleri Mahmut Tanal ile Sezgin Tanrıkulu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın üzerine yürüdü.
CHP'liler Bozdağ'ın üzerine yürüdü
16 Haziran 2016 / 17:50 Güncelleme: 16 Haziran 2016 / 17:53

Tasarının görüşmeleri sırasında CHP milletvekillerinin cezaevinde PKK ve DHKPC’ lilerin ziyareti gündeme geldi. CHP, milletvekilleri Adalet Bakanı Bozdağ’dan cezaevinde terösitleri ziyaret eden isimleri açıklamasını söyledi. 

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ise CHP  Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir televizyon kanalında yaptığı açıklamaları hatırlatarak “PKK ve DHKPC’ lileri ziyaret ettiğinizi sizin genel başkanınız açıkladı. Hangi CHP milletvekillerinin ziyaret ettiği bizim kayıtlarımızda vardır. Ben sadece genel rakamları açıkladım,hiçbir CHP milletvekili ismini açıklamadım ama yazılı soru önergesi verirseniz açıklarım" dedi .

CHP Lİ AĞBABA AÇIKLAMASINI İSTEMEDİ

CHP Malatya milletvekili Veli Ağbaba’nın  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ a hakarete yönelik sözleri üzerine Bozdağ  “Bana hakaret edip duruyorsun ama kimleri ziyaret  ettiğinin listesi elimizde var. Hem ziyaret ediyorsun hem de inkar ediyorsun, istiyorsan bunları burada tek tek açıklayayım"dedi.  Bozdağ’ın bu sözleri üzerine CHP'li Ağbaba’nın “Hayır açıklamayın onları, hayır açıklamayın onları” demesi dikkat çekti.

Adalet Bakanı Bozdağ CHP milletvekillerine TBMM Başkanına yazılı soru önergesi vermeleri halinde hangi milletvekillerini ziyaret ettiğini açıklayacağını söyledi.

BOZDAĞ'IN ÜZERİNE YÜRÜDÜLER

CHP'li Mahmut Tanal Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın önündeki dosyayı almaya çalıştı , Sezgin Tanrıkulu ise Bakan Bozdağ'ın üzerine yürüdü

 // Ömer
bunlar üzerinden ülkeyi kargaşaya sürükleme hesabı yapanlara dikkat ediniz. Herşey ortada aşikar ismail... Sn Kiraz'ın katledilmesi olayında ve paralel ihanet çetesine yapılan operasyonlarda ön safta yer alıp sürekli devleti suçlayan bu ve bunlar gibi kullanımlıkların marifetlerine ülke şahit....
16 Haziran 2016 23:00
 // İsmail
Açıklayın, herkes öğrensin....
16 Haziran 2016 18:51
 // Oktay
Bunlar herkesin bildiği gibi chpkk senpatizanı yaptıkları normaldir.Suçlarını kavgayla bastırıyorlar....
16 Haziran 2016 18:11
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler