YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li velillere canlı yayın şoku!
Şanlıurfa'da, tarımsal sulamada yaşanan enerji sorununu araştırmak için kente gelen 8 CHP milletvekili sosyal medya üzerinden canlı yayın yaparken vatandaşın tepkisiyle karşılaştı.
CHP'li velillere canlı yayın şoku!
13 Temmuz 2016 / 18:04 Güncelleme: 13 Temmuz 2016 / 18:10

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından görevlendirilen CHP Balıkesir milletvekilleri Namık Havutçu ve Mehmet Tüm, İstanbul milletvekilleri Mahmut Tanal ve Dursun Çiçek, Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Muğla Milletvekili Nurettin Demir ve Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Şanlıurfaya geldi.

CHPli heyet ilk olarak, çiftçi ve sulama birliği başkanlarının sorunlarını görüşmek için Tatar Höyük Sulama Birliğinde toplandı.

Burada çiftçilerle bir araya gelen heyet, bölgede yaşanan elektrik kesintilerinin üreticiye yansımasını sordu.

CHP'lilere propaganda tepkisi

CHP heyeti daha sonra geçen pazartesi günü otogarda çıkan çatışmada şehit olan polis memuru Hasan Hüseyin Çalışkan'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Şehit polis memuru Çalışkan'ın taziyesinin ardından CHP heyeti, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine geçti. Hastane bahçesinde hasta yakınlarıyla görüşen heyette yer alan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, sosyal paylaşım sitesi Periscope üzerinden canlı yayın yaptı.

Halılar üzerinde oturan hasta yakınlarının görüntüsünü çekip sorunlarını canlı yayında aktarmaya çalışan Tanal, sık sık Başbakan Binali Yıldırım, hastane koşullarının iyi olduğunu anlattığını belirterek, "Gelip buradaki panayırı görsün" dedi.

Hastane bahçesinde canlı yayın yaptığı sırada CHPli Tanal'ın konuşmasını kesen bir hasta yakını, "Bizim devletimizden hiçbir şikayetimiz yoktur. Biz hükümetimizden, devletimizden razıyız. Eskiden ölülerimiz rehin tutuluyordu" diye çıkıştı. Bunun üzerine kamera açısını değiştirerek uzaklaşan Tanal'ın arkasından bağıran diğer vatandaşlar da "Kaçmayın" dedi.

Vatandaşların tepkisi üzerine yayını kesen Mahmut Tanal, "Biz sizin için buradayız. Sizin sorularınızı çözmeye çalışıyoruz. Burası hastane mi, yoksa panayır mı? Buradan kız istemeye gelen var mı?" diyerek hastaneden ayrıldı.

ne tanalmışbe
 // muammer
kırk yıl arasa chp tanal gibi angut bulamaz gerçi diğerlerinide farkı ama bunlarda utanma diye birşey yok,bu millet salakmı daha ddünü unuttukmu allah bunları bildiği için bunların nekadar devlet haini olduklarını biliyor ve 50 sene daha iktidar olamazlar çünki oy aldıkları toplumu bile tanimıyorlar bunların işi fitne çıkarmak yoksa millete hizmet değil....
14 Temmuz 2016 Perşembe 15:07
mamut
 // uykucu
Sana gecen yaz Beyaz Tv'de Rasim Ozan Kutahyali
"Senin tasman kimin elinde biliyoruz" dedi.
Mamut tasma kime takilir?...
14 Temmuz 2016 Perşembe 11:40
 // Bayram aydın
Ya bu CHP asla adamolmaz abi ya...
14 Temmuz 2016 09:03
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler