YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekiller Twitter'da birbirine girdi
CHP'li vekiller Twitter'da birbirine girdi
10 Haziran 2015 16:40
CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi'nin seçim sonuçlarına dair yapmış olduğu değerlendirme, Volkan Canalioğlu'nun tepkisini çekti.

CHP İstanbul Milletvekili Trabzonlu Mehmet Akif Hamzaçebi'nin CHP'nin 2015 genel seçimlerinde Trabzon'da başarılı olduğunu ifade etmesi, eski CHP Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu'nun tepkisini çekti.

Canalıoğlu, Twitter hesabından Hamzaçebi'yi eleştirerek "Değerli hemşehrim İstanbul Milletvekilimiz Mehmet Akif Hamzaçebi, CHP'nin Trabzon'da başarılı olduğunu söylemiş. Oysa kendisi iyi hesap yapar, rakamları iyi okur. Hangisi büyük yüzde 25 mi ? yoksa yüzde 17'mi ?' ifadelerini kullandı.

Trabzon'da geçtiğimiz dönem milletvekili olan ancak kontenjan adaylığı uygulamasının kaldırılmasının ardından bu genel seçimlerde listeye konulmayan Volkan Canalioğlu liderliğindeki CHP 2011 Genel Seçimleri'nde Trabzon'da yüzde 25 oy almış, 2015 Genel Seçimleri'nde ise oyu yüzde 17 düzeyinde kalmıştı.

rs2-080.jpg

İHA

ÇARK ZAMANI
 // ADEMOĞLU
Bu CHP de daha çok kötü olaylar olacak.Bunlar birbirini yiyecekler İnşaallah.Bu vatana millete yaptıkları kalleşliğin bir hesabı olacaktır mutlaka.Ey CHP ve Kılıçlaroğlu;eğer zerre şeref ve haysiyet onur gurur taşıyorsan hırsız diye dikdatör diye vatan haini diye etiketlediğin AK PARTİ ve partililerle kualisyona girmezsin.Ama görünen o ki hükümet olmak için yine çark edecek gibisinve giracaksin .Allahın adaleti işte akp ile kualisyon yaparsan akp yi aklamış olacaksın.Allah size bunu yaptıracak....
10 Haziran 2015 Çarşamba 17:25
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler