YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekiller kaza geçirdi!
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, milletvekili Ali Rıza Öztürk, Ankara İl Başkan Yardımcısı Fahri Yıldırım, Akkaya'nın danışmanı Tayfun Şahin ve bir sürücü trafik kazası sonucu hafif yaralandı.
CHP'li vekiller kaza geçirdi!
31 Mart 2013 / 12:34 Güncelleme: 31 Mart 2013 / 13:12

Silifke ilçesindeki bir programa katılacak olan CHP'lileri taşıyan Veli Çamöz yönetimindeki 06 MMR 09 plakalı otomobil, merkez Mezitli ilçesi Tece Plajı yolunda dönüş yapmak isteyen Mehmet Ali Havuçgil'in kullandığı 34 DF 6307 plakalı tırla çarpıştı.

Kazada, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, milletvekili Ali Rıza Öztürk, Ankara İl Başkan Yardımcısı Fahri Yıldırım, Akkaya'nın danışmanı Tayfun Şahin ve sürücü Çamöz yaralandı. Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralıların durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan ve CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, ayakta tedavileri yapılan yaralılarla görüşmek ve bilgi almak üzere hastaneye geldi.

Kılıçdaroğlu geçmiş olsun için aradı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mersin'den Ankara'ya giderken trafik kazası geçiren CHP heyetinden Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya'yı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

CHP'den yapılan yazılı açıklamaya göre Kılıçdaroğlu, Mersin'de çalışmalarını tamamladıktan sonra Ankara'ya dönerken trafik kazası geçiren Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya ile aynı otomobilde bulunan Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk ile diğer partilileri telefonla aradı.

Kılıçdaroğlu'na kazanın meydana geliş şekli ve sağlık durumları hakkında bilgi veren Akkaya, Mersin Devlet Hastanesinde muayene ve kontrollerinin yapıldığını, heyettekilerin hayati tehlikesinin bulunmadığını söyledi.

Kemal Kılıçdaroğlu da Akkaya ve beraberindekilere dinlenmeleri önerisinde bulunarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler