YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekiller Fransız kanalında Türkiye'yi şikayet etti
CHP'li milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, Fransa'nın 'Public Senat' kanalında yayınlanan belgeselde AK Parti'yi ve Türkiye'yi hedef alan açıklamalarda bulundu.
CHP'li vekiller Fransız kanalında Türkiye'yi şikayet etti
17 Mayıs 2016 / 05:20 Güncelleme: 17 Mayıs 2016 / 08:58

Fransa'da yayın yapan 'Public Senat' kanalında yayınlanan ve Kemalizm, laiklik ve başörtüsü gibi konular üzerinden Türkiye'yi ve AK Parti hedef alan, " Türkiye, Kemalist Mirası (l'héritage kémaliste)" isimli belgeselde, CHP'li milletvekilleri Eren Erdem ve Dilek Akagün Yılmaz'ın röportajlarına yer verildi.

CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz belgeselde yaptığı açıklamada AK Parti'yi hedef alarak, AK Parti hükümetinin Atatürk devrimlerini ve Türkiye Cumhuriyeti'ni yıkmak istediğini belirtti.

Akagün aynı zamanda AK Parti hükümetinin, laik çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'ni yok etmeyi amaçladığını da ifade etti.

MİNİ ETEK VE BİKİNİ GİYENLERLE ÖVÜNDÜ!

Akagün, "Bizim mini etek giyen kızlarımız var, bikinilerle denize giren kızlarımız var. Yani Türkiye Cumhuriyeti'nin kadını ve erkeği aslında modernliği ve çağdaşlığı içselleştirmiş insanlardır. Kolay kolay bizi dönüştüremezler" dedi.

TÜRKİYE'Yİ ŞİKAYET ETMEK OLUR DA EREN ERDEM OLMAZ MI!

Türkiye'yi şikayet etmekte usta bir isim olan CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem de belgeselde yer aldı.

Belgeselde Karşı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni olarak tanıtılan Eren Erdem de Gezi eylemleri ve laiklik üzerinden Türkiye'yi karalayan ifadelerde bulundu.

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

vatan canım feda
 // evvela
Evet doğru söylemiş vekil. Yıllardır sudan bahanelerle Millli Bayram kutlamalarını geçiştiriyor Akp iktidarı. Türk vatandaşlığını Avrupalı-haçlı istilacıların yönergeleri doğrultusunda Türkiyelilik diye ne oldugu belirsiz ucubeye dönüştürecek tartışmalara sürükledi. Terör desen çözüm derken çözülmüş her köye patlayıcı yığmışken AKP valileri ses etmemiş acaba niye?? Sürekli Antepe İncirlike inen gavurların yönergesi olmasın? Uyumayın. Gerçekleri söyleyene hain demekle uykunuz bozulmaz sanmayın!...
19 Mayıs 2016 Perşembe 11:16
Modernizm
 // Cem
Bunlar için çağdas olmak cıplak gezmek ise, o zaman afrikadaki yamyamlar bizimkilerden daha da cağdastir ^^...
17 Mayıs 2016 Salı 18:27
İTTİHAT TERAKKİYİ HATIRLADIM
 // ismail emre
Milletten umduğunu bulamayanların dışgüçleri yardıma çağırması şikayet etmesi Abdülhamit bu durumda ne yapmıştı..?...
17 Mayıs 2016 Salı 16:50
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler