YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekile soğuk duş!
"CHP İktidara gelene kadar ağaçlar kurur"
CHP'li vekile soğuk duş!
08 Mart 2010 / 14:28 Güncelleme: 08 Mart 2010 / 14:43

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özpolat, seçim bölgesinde inceleme yaparken vatandaşlarla ilginç bir diyologlar yaşadı.

Bakış beldesinde önce vatandaşlarla bir görüşme yapan Durdu Özpolat'ı dışarıda bir süpriz bekliyordu. Beldelerine gölet yapılacağını ve bunun için para gerektiğini anlatan İbrahim Çolak adlı vatandaş, vekilden dolu bir zarf beklediğini söyledi. Bu durumu lehine kullanmak isteyen Özpolat,"bakın işte AKP iktidarı milleti ne hale getirmiş? Burada vatandaş diyor ki, bana bir zarf göndermezsen sana oy yok demek istiyor. AKP kendi yandaşlarını rüşvete alıştırırken seçmeni de rüşvete alıştırdı."dedi.

Sonuç alma konusunda inatçı davranan vatandaş İbrahim Çolak,"Biz CHP'den vazgeçmiyoruz. Bunun karşılığında bir şeyler görmeliyiz." diye konuştu. Özpolat, bunun karşısında "CHP iktidara gelsin. Hizmet verelim. AKP'nin bu güne kadar yapmadığını biz iktidara gelince yapalım"ifadesini kullanınca Çolak, "CHP İktidara gelene kadar ağaçlar kurur." dedi.

Cihan

rüşvet=chp
 // kemal
sayın vekil bir laf vardır "eli nasıl bilirsin kendim gibi" rüşvet ,yolsuzluk,adam kayırma...ne kadar şirretlik varsa hepsi sizin ayrılmaz parçanızdır.bin yıl geçse değişmezsiniz.Şükürler olsun yedi senedir biz bunları unutmaya başladık,hala bunu yapanlarda sizlerin kadrolaştırdığı kimselerdir.biz Allahın verdiği helal lokma ile yetiniriz,memleket topyekün kalkınsın,bunun davasındayız,bizim derdimizde davamızda büyüktür.ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler ...
08 Mart 2010 16:16
KAZDIĞI KUYUYA KENDİSİ DÜŞMÜŞ !
 // BATUHAN
"Altın kalemle yazsın bunu yazan.Sonunda kendisi düşer başkasına kuyu kazan".Durdu durdu turnayı gözünden vuramadı kendi silahıyla kendini vurdu.Bunlardan siyasetçi olsa ne yazar,bakın görün hallerini içler acısı.Bir şeyler yapalım diyorlar kaş yapayım derken göz çıkarıyorlar.Daha 40 senedir bir siyaseti öğrenememişler ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar bunlar böyledir. "Al birini vur öbürüne"Sn.Baykal'a bak vekiline bak yok birbirinden farkları !...
08 Mart 2010 15:26
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler