YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekilden Türk halkına hakaret
CHP Hatay milletvekili Hilmi Yarayıcı, "Memlekette her dört kişiden biri, sosyal demokrat yapıya sahip diğer üç tanesi yobaz, bağnaz" dedi.
CHP'li vekilden Türk halkına hakaret
26 Şubat 2016 / 23:30 Güncelleme: 27 Şubat 2016 / 08:10

İngiltere'de kurulan CHP Birleşik Krallık Birliği'nin düzenlediği birinci yıl yemeğinde konuşan CHP Hatay milletvekili Hilmi Yarayıcı,Türkiye'deki faşizmin artık açık ve sürekli bir şekilde yapıldığını söyleyerek "Şimdi bir de içine sos koydular, din olgusu yerleştirdiler" diye konuştu.

"İKTİDAR HER ŞEYİ ZEHİR EDİYOR"

Yarayıcı, Türkiye'deki yaşanan gelişmelerin tümünün AK Parti'ye bağlamanın mümkün olacağını savunarak "Türkiye'deki yaşanan her şeyi son 14 yıldır bize zehir eden iktidarına da yüklemek mümkün" dedi.

"FAŞİZM HEP VARDI İÇİNE BİR DE SOS KOYDULAR"

Gecede konuşan CHP Milletvekili Hilmi Yarayıcı şunları söyledi:
"Ülkedeki gelişmeleri anlatmadan da gitmek istemem. Konuşacak çok şey var. Her şeyiAKP'ye bağlamak mümkün. Son 13-14 yılı bize zehir eden bir iktidara yüklemek ve onların yaptığı her şeyi anlatmak mümkün. Ben hep sınıfsal bakmışımdır meselere ve faşizm hep vardı, bazen gizli bazen açık yapılırdı. Şimdi açık ve sürekli bir faşizm var ki içine bir de sos koydular, din olgusu yerleştirdiler.

"MEMLEKETTE 4 KİŞİDEN BİRİ SOSYAL DEMOKRAT, 3'Ü BAĞNAZ"

Memlekette her dört kişiden biri, belki sosyal demokrat yapıya sahip diyebileceğimiz, içinde liberali, soldan sağdan Alevisi, sünnisi, soldan sağdan, ilericisi, sol sosyalisti oluştururken; diğer üç tanesi yobaz, bağnaz ve bu karakterleri içinde barındırmaya hala devam eden anlayışın temsilcileri var. Bu konuda belki bizim de eksikliklerimiz var, belki özeleştiri yapmak lazım, biz belki oradaki insanlara yeterince yetişemiyoruz, ulaşamıyoruz ve onların sorununu çözücü yerden bakamıyoruz."

Yarayıcı, Türkiye'nin aydınlarının, sanatçılarının, yurtseverlerinin gelecek güzel günlere olan inancının tükenmediğini ve tükenmeyeceğini dile getirdi.

DHA

 

asıl yobaz
 // makcay3
MİLLET İLE BARIŞIK OLMAYAN VE HALKI İNSAN YERİNE KOYMAYAN YOBAZ VE BAANAZ SİZLERSİNİZ ,ONUN İÇİN MİLLETTEN KIRMIZI KART GÖRÜYOR VE ÇILDIRIYORSUNUZ ,100 YIL DAHA İKTİDAR OLAMAZSINIZ ,AYNEN DEVAM ...
27 Şubat 2016 Cumartesi 13:55
çüşşşşşşşş.
 // gül argu
ben halkım banayobaz diyene dur bakalım cüşşşş derim.başınıza gelenler kendinizi ayrı görmenizden geliyor....
27 Şubat 2016 Cumartesi 09:56
 // fatih
Ulan hepinizin mi sütü bozuk arkadaş yahu!!!...
27 Şubat 2016 Cumartesi 09:50
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler