YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekilden sürpriz çıkış: Erken seçim olacak
CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, koalisyon görüşmeleri konusunda açıklamalarda bulundu.
CHP'li vekilden sürpriz çıkış: Erken seçim olacak
18 Temmuz 2015 / 13:41 Güncelleme: 18 Temmuz 2015 / 13:45

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan koalisyonla ilgili çarpıcı açıklamalar yaparak "Erken seçime hazırlanıyoruz" dedi.

Özkan, "Biz erken seçime hazırlanıyoruz. CHP-MHP-HDP koalisyonu ile güzel bir başlangıç yapılması için çok çabaladık. Şu an bu pek mümkün gözükmüyor" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığı’nın düzenlediği toplantıya çok sayıda milletvekili, il genel meclisi üyeleri ve partililer katıldı. Burada bir televizyon programının sorularını yanıtlayan CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, gündemden düşmeyen koalisyon tartışmalarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özkan, CHP, MHP ve HDP koalisyonuyla yeni bir başlangıç için çalıştıklarını ancak bunun pek mümkün görünmediği değerlendirmesinde bulundu. Özkan, erken seçime hazır olduklarının da altını çizdi.

ERKEN SEÇİME HAZIRLANIYORUZ

CHP’li Özkan şunları söyledi:

“Biz erken seçime hazırlanıyoruz. Biz seçim sonucunun CHP, MHP ve HDP ile birlikte güzel bir başlangıç olması için çok çaba gösterdik. Çok çalıştık ama. Bu çok mümkün gözükmüyor şu anda. Ben yine de son düzlükte aklı selimin galip gelip Türkiye’de pek çok şey gibi onun da değişeceğini sanıyorum. Olmazsa da erken seçime hazırız.”

 // biri
İnşallah. O zaman AKP tek başına gelecek. Sizin derdiniz bağcıyı dövmek....
19 Temmuz 2015 08:28
 // umut turk
Ula arkadaş adamda ne ciğer varmis hhiç mi miden bilinmiyor, hiç mi vicdan yok sende, be adam kuldan utanmiyon allah ta da mi kormuyon vatan haini, ne olduğu belli olmayan bi parti demeye dilim varmiyo, ne olduğu belli olmayanlar la sırf iktidar olmak için koalisyon yapacan ha, şimdi ahmet hocanın lafı tam oturuto sizin gibi vatan hainlerine, boşa yemin etmeyin hoca diyo sizin için en güzel lafı. MHP li Halaçoğlu çok doğru söylemiş, müslüman sizin yaptığınızı yapmaz. .Ermenistan gidin...
18 Temmuz 2015 23:46
 // Yılmaz
Birbirinize nede yakıştınız ama taktiri ilahi buna izin vermedi....
18 Temmuz 2015 21:07
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler