YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Vekilden skandal talep
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, namaz için otobüsün durdurulmasını isteyen yolcuların cezalandırılmasını istedi.
CHP'li Vekilden skandal talep
05 Temmuz 2014 / 14:10 Güncelleme: 05 Temmuz 2014 / 14:15

CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz; şehirlerarası yolculuklarda otobüslerin namaz için durdurulmasını Meclis gündemine taşıdı.

Namaz kılmak için otobüsün durdurulması konusunda ısrarcı olanları terörist yapan Yılmaz, bunların cezalandırılmasını da istedi.

Namaz vaktinin bulunduğundan bihaber

Namazların vaktinde kılınması gerektiğinden bihaber olan CHP’li Yılmaz, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın yazılı olarak cevaplandırması için verdiği soru önergesinde, şehirlerarası otobüslerin bazı insanlar tarafından namaz vakti olduğu gerekçesiyle mola yerleri dışında zorla durdurulduğu, buna itiraz eden şoför ve diğer yolculara da şiddet uygulandığına ilişkin şikayetlerin cumhuriyet savcılıklarına yapıldığını öne sürdü.

Terör estiren tarikat mensuplarının...

Son yıllarda mola yerleri dışında otobüsleri zorla durdurarak şiddet uygulayan ve ‘terör estiren’ tarikat mensuplarının ya da grupların tespit edilerek, vatandaşların can güvenliğinin sağlanması için önlem alınıp alınmayacağını soran Yılmaz, “Belirtilen nedenle 22.6.2014 tarihinde Uşak garajında ellerinde bıçak bulunan 40-50 kişilik bir grup insan tarafından estirilen terör nedeniyle bir soruşturma açılmış mıdır? Şikayete bağlı olmaksızın yapılması gereken bu soruşturma sonucunda suç işleyenlerin tespiti ve cezalandırılması için gereken işlemler başlatılmış mıdır?” dedi.

 

HABERVAKTİM

...
 // Yahya RAMİ
Yine CHP yine namaz yine skandal!... Evet çok şaşırdığımı söyleyemem ama bu kadarına da "yuh artık" demeden de geçemeyeceğim...
05 Temmuz 2014 17:30
sizde bu kafa varken
 // oktopus
Sizde bu kafa varken 1000 yıl daha iktidar yüzü göremezsiniz;ama sizin iktidara yürümeniz içn ABD planlar yapıyor:önce KEMMAL,şimdi EKMEL!...
05 Temmuz 2014 15:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler