YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekilden skandal çağrı!
CHP'li vekilden skandal çağrı!
20 Nisan 2017 15:20
CHP Milletvekili Çıray, sosyal medya hesabından skandal bir çağrıda bulundu. Çıray, ekonomik faaliyetlerini en aza indirdiğini belirterek, boykot çağrısı yaptı.

Referandumun ardından ekonomik boykot çağrısında bulunan CHP Milletvekili Çıray, "Zorunlu alışverişlerim dışında ekonomik faaliyetlerimi en aza indiriyorum" dedi.

CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray, referandumun ardından skandal bir çağrıda bulundu. Resmi Twitter hesabı üzerinden ekonomik faaliyetlerine ilişkin açıklamalarda bulunan Çıray, ekonomik boykot başlattığını ifade etti.

CHP'li Çıray, "Zorunlu alışverişlerim dışında ekonomik faaliyetlerimi en aza indiriyorum. Sözcü'den başka gazete bile almayacağım" dedi.

KILIÇDAROĞLU DA PROTESTOYA ÇAĞIRDI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da CHP'li vekil Çıray'a benzer bir çağrıda bulunmuştu. Referandum sonuçlarını kabul etmediğini 16 Nisan akşamı ifade eden Kılıçdaroğlu, halkı sonuçlara karşı protestoya çağırdı.

acaba karısı adınamı kendi adınamı konuşmuş..
 // atiker
chp liler iyi yiyicidirler marketler pazarlar kırtlağına kadar dolu sanmıyorumki yemeden içmeden dursunlar kendisinin bir kaçgün daha sürecek iştahsızlık sürecinden sonra ailecek yiyip içmeye devam ederler ne yapsın garipler kemalla 8.yenilgi yenilde ha yenil size düşen başkaları üretsin kazansın sizler ahkam kesin alın teri dökmeden yeyin ha yiyin.....
20 Nisan 2017 Perşembe 14:36
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler