YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekilden PKK'ya 'görülmemiş' tepki
CHP'li vekilden PKK'ya 'görülmemiş' tepki
11 Eylül 2015 15:02
CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, PKK'lı teröristlerce Diyarbakır'da bir çorbacıda düzenlenen ve 1 sivilin öldüğü, 3 polisin de yaralandığı silahlı saldırı ile ilgili tepki çeken bir tweet attı.​​

Diyarbakır'da 3 polis memurunun da olduğu bir çorbacı tarandı. Polis-asker-sivil demeden PKK'lılarca gerçekleşen saldırıda 3 polis memuru yaralanırken, çorbacıda çalışan ve iki ay önce askerden geldiği öğrenilen 22 yaşındaki sivil Şeyhmus Sanır hayatını kaybetti.

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ise PKK'yı kınamak yerine haddini aşarak suçu yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a attı.

"Asker-polis sivilleri katlediyor" yalanlarıyla özellikle de sosyal medyada propaganda yapanlar, PKK'nın sivil gözetmeksizin yaptığı saldırılara kınama göstermediği gibi her defasında hükümeti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı suçluyor.

bu nasıl
 // eyyup demirtaş
bu nasıl vatan evladısınız. seven sevmen o bizi ilgilendirmez kocaman Türkiye cumhuriyetin başını PKK dan daha aşağı nitelendiriyorsun çok çok ayıp bu kinle bu nefretle milletin vekili olamaz sizi vekil yapan kurur duysun....
11 Eylül 2015 Cuma 17:34
chp
 // can
rte bunları 13 yıldır itin deliğine sokup sokup çıkardı. olacağı buydu. suçlu rte...
11 Eylül 2015 Cuma 16:54
 // mustafa
pkk yı da galiba akp kurdu,...
11 Eylül 2015 16:33
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler