YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekilden Kılıçdaroğlu açıklaması: Amacını aştı
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na "birilerinin önüne yatmış" ifadeleri ile ilgili tartışmalara CHP İstanbul Milletvekili Bekaroğlu da katıldı.
CHP'li vekilden Kılıçdaroğlu açıklaması: Amacını aştı
06 Nisan 2016 / 09:45 Güncelleme: 06 Nisan 2016 / 09:52

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na "birilerinin önüne yatmış" ifadeleri ile ilgili tartışmalara CHP İstanbul Milletvekili Bekaroğlu da katıldı.

Bekaroğlu, Kılıçdaroğlu için "Bana kalırsa amacını aşmıştır, keşke hiç ağzından çıkmasaydı" dedi.

Bekaroğlu sözlerinin devamında ise Kılıçdaroğlu'nu savunarak, "Son derece beyefendi, düzgün ve dürüst bir insan. Yapılan hakaretler haksızlık. Kimse Kılıçdaroğlu'nun amacını aşan, yanlış anlaşılan bir sözünü ağzına sakız yaparak yanlışlıklarını, çirkinliklerini örtemez." dedi.

Bekaroğlu, Twitter hesabından şunları yazdı:

* Sayın Kılıçdaroğlu'nun sözleri soruluyor; aslında sorulmuyor; Sayın Kılıçdaroğlu ve hepimiz adeta linç ediliyor.

* Sayın Kılıçdaroğlu'nun bu sözü, Reza'nın önünde yatan bakanlardan hareketle bir anda söylediğini düşünüyorum.

* Bana kalırsa amacını aşmıştır, keşke hiç ağzından çıkmasaydı ama bu, O'nun ve CHP'nin linç edilmeyi hak ettiği anlamına gelmez.

* Sayın Kılıçdaroğlu'nun, son derece beyefendi, düzgün ve dürüst bir insan olduğunun yakinen şahidiyim.

* Sayın Kılıçdaroğlu, Türkiye için şans olarak kabul edilmesi gereken bir siyasetçidir; yapılan hakaretler haksızlıktır.

* Kimse Kılıçdaroğlu'nun amacını aşan, yanlış anlaşılan bir sözünü ağzına sakız yaparak yanlışlıklarını, çirkinliklerini örtemez."

1-20160406094620.jpg

"HERKES İÇİN CHP"
 // Diyorsun...
Mesnevi'den örnekler verip, "çağdaşlık, bilimsellik, aydınlık" diye ahkâm kesiyorsun... Kadına şiddeti, kepazeliği ve ahlaksızlığı iktidara taşımak istiyorsun... Sen, bu ülkeyi ve milleti delilerden koru Allah'ım!...
06 Nisan 2016 Çarşamba 18:01
 // kadir
bekarın oğlu sen genel müdürün olan o beyefendiye sor bakalım o karısını kimlerin önüne yatırmış o koltuğa oturmak için o koltuk deniz baykalındır o koltuk hırsızından başka bişey değil...
06 Nisan 2016 17:08
 // fikri özel
Arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyliyeyim. BEKAROĞLU...
06 Nisan 2016 15:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler