YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekilden imam ve selaya hakaret
CHP Trabzon milletvekili adayı Haluk Pekşen, AK Parti ve imamlar için ağır sözler kullandı. Pekşen, AK Parti'nin kendisini provoke etmek için sela okuttuğunu iddia etti.
CHP'li vekilden imam ve selaya hakaret
02 Haziran 2015 / 10:55 Güncelleme: 06 Temmuz 2015 / 14:31

CHP Trabzon Milletvekili adayı Haluk Pekşen dün Vakfıkebir ilçesindeki konuşması sırasında AK Parti ve imamlar için ağır sözler kullandı.Pekşen, konuşması sırasında araç plaka duyurusu yapıldığı sırada "AKP Belediyesi beni susturmak için provokasyon yapıyor" dedi.

Yanında bulunan partililerden birinin "Birazdan müezzin sela okuyacak" diyerek uyarınca Pekşen bu kez 'Birazdan imamları başlayacak. Bu ihanetin sabotajın dikalasıdır. Olsun! Bunlar bu kadar alçaktır namussuzdur, bizi susturmak için hoparlör yayını yapıyorlar. İmamlarına da saygı duymuyorum" dedi.

Pekşen, konuşmasında Cumhuriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'a MİT tırları haber için de sahip çıkarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kastederek 'Gazeteciye de 'Senin yakana yapışacağım hesap soracağım' diyen kim? İşte bunu diyene, gazeteciye hesap sorana, O'na hesap soracak biri var mı? Var işte buradayız. CHP burada. O hesabı bakalım kim kime soracak. O Can Dündar'a yaptığı gazetecilik için buradan selam olsun, arkanda CHP var. Arkasında halk var. Arkanda Türkiye var. Korkma, hiç korkma' dedi.

 

HABER7

 // koc
Nedeolsa cehalet partisi beklenir...
02 Haziran 2015 21:42
chp
 // fatih
yani şimdi bu adamdan tutupta tersi bir hareket beklemek zaten yanlış olur. adam doğasının gereğini yapmış. keMAL de meydanlarda ha bire sallıyor. "kimsenin yaşayışına karışmıyacam, kimsenin giyim kuşamına müdahale etmiyecem" cart curt. eğer ki iktidara gelsinler vay halimize......
02 Haziran 2015 Salı 16:40
chp'de
 // uykucu
Bunun gibi cok kani/sutu bozuk adam var. Islam ve Turklukle problemi olan, Turk Islam Ulkusu dusmani daha cok mebus namzeti var. Bunlarin mefkuresi Ehlisunnet Islama ve Ehlisunnet Islamin beyni ve omurgasi Turklere zarar vermektir....
02 Haziran 2015 Salı 11:17
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler