YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekilden ilginç şiir
Bodrum'da konuşan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'den ilginç şiir.
CHP'li vekilden ilginç şiir
07 Mayıs 2010 / 21:36 Güncelleme: 07 Mayıs 2010 / 21:38

Muğla'nın  Bodrum ilçesinde partisinin ilçe örgütünün   düzenlediği  "İktidara yürüyüş çalıştayı" na katılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yalova Milletvekili Muharrem İnce, iktidarın 3 korkusu olduğunu belirterek, bunu bir şiirle anlatacağını söyleyip bir şiir okudu.

Turgutreis beldesinde bir otelde gerçekleşen, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan programın açılış konuşmasını CHP Bodrum İlçe Başkanı Durmuş Ali Öztürk yaptı. Programa katılanlar arasında , CHP Muğla Milletvekilleri Fevzi Topuz. Ali Arslan,  Gürol Ergin, Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün'de yer  aldı.

2 gün sürecek olan çalıştayın ilk gününde bir konuşma yapan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce AK Parti İktidarı'na yüklendi. Milletvekili İnce'nin konuşması sırasında okuduğu  bir şiir dikkat çekti. Muharrem İnce'nin "Yüce divan sarmış dört bir yanımı, baktığım her yerde yargıçlar duruyor, ben askeri düşünmek istemesem de, bana her şey darbeyi hatırlatıyor. Beraber yürüdük Amerika yolunda. Beraber ıslandık Arınç'ın gözyaşlarında. Şimdi dinlediğim   tüm telefonlarda bana yolun sonunu hatırlatıyor" ifadeleri yer alan şiirinin sonunda salondakiler kendisini alkışladı. İHA
 

bodrum,kök atıkları yer...
 // ibrahim çelikoğlu
Bodrum yabancı güçlerin en çok önem verdiği yerdir.İşbirlikçileriCHP ve MHP'dir.Taş taş altında bırakmadan araştırıp taradıkları yer.
Milletin beyni yıkanmış,cehaletin kol gezdiği,çıkar vatandan önce.
Cuntanın destek ve yardımcıları buralardadır.Yabancı güçler yardımcı olduğundan ispatı zordur.Torbaya bağımlı olduklarından,her isteneni harfiyen yerine getirirler.Yanılız,millet kimin ne olduğunu görür gibi oldu.Bu şarkılar sonunu nasıl hatırlat...
08 Mayıs 2010 09:38
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler