YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekilden edepsiz tweet!
CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, palalı saldırganın serbest bırakılmasını eleştireyim derken Başbakan Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'la ilgili edepsiz bir tweet attı.
CHP'li vekilden edepsiz tweet!
13 Temmuz 2013 / 12:08 Güncelleme: 13 Temmuz 2013 / 15:33

Gezi Parkı eylemcilerine palayla saldıran ve kamuoyunda 'Palalı saldırgan' olarak anılan Sabri Çelebi'nin mahkemece serbest bırakılması ve ardından Fas'a gitmesi eleştirilere neden olmuştu.

Karara tepki gösteren CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan da kararı Twitter hesabından eleştirirken 'Biri cikip sumeyye'nin kicina palayla vursa ne olurdu acaba?' diye yazması takipçilerinin bile tepkisini çekti.

İşte Sapan'ın o tweeti:

sapantw.jpg

geri zekali
 // ismail kus
ben de diyorum ki,
biri cikip senin karinin kicina palayla vursaydi ne olurdu acaba ?
aptal,geri zekali....
14 Temmuz 2013 Pazar 02:24
21:54
 // BAKIN BU EDEPSİZ NE YAPMIŞ
Allah Melih Gökçek'ten razı olsun; hemen twitter hesabın da, bu adinin, hamile eşine şiddet uyguladığına dair mahkeme tutanaklarını yayınlamış. Gezi eylemcilerine melek kesilenler, evdeki kendi hamile eşine şiddet uyguluyor. Buyrun burdan yakın....
13 Temmuz 2013 21:54
CHP=EDEPSİZ
 // MALİKİ
Ben bu haberi kaleme alan arkadaşımıza çok güldüm. Hem CHP li diyor hemde edepsizlik yaptı diyor. Bunun haber değeri yoktur. Hani klasik bir ifede vardır köpek insanı ısırırsa haber olmaz insan köpeği ısırırsa haber olur diye. Eğer CHP edepli bir tavır sergilerse ancak ozaman haber olabilir. Burada haberi yazan arkadaşımız biraz acemi galiba.......
13 Temmuz 2013 Cumartesi 15:50
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler