YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekil TRT'yi bastı
CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, TRT binasına bilgi vermeden gelerek TRT Genel Müdürü Şenol Göka'ya açık açık hakaret etti.
CHP'li vekil TRT'yi bastı
12 Ocak 2016 / 09:05 Güncelleme: 12 Ocak 2016 / 09:11

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Levent Gök ve beraberindeki milletvekillerinden oluşan bir grup, TRT Türk'te yayınlanan bir programda CHP ve Atatürk'e hakaret edildiği iddialarıyla TRT Genel Müdürü Şenol Göka'nın makamını izinsiz olarak bastı.

TRT binasında CHP'li Gök, basın mensuplarının önünde TRT Genel Müdürü Göka'ya açık açık hakaret etti.

CHP'li Gök, skandal hareketler ve sözler sarfederek "Seni de kabul etmiyoruz, sen burada genel müdürlük yapamazsın" diyerek elindeki dosyayı masaya çarptı.

TRT HABER

 

 // Rasim DUMAN
Ata'larindan tevarus ettikleri seyi yapiyorlar ; tek meslekleri ve mesrepleri bu. İttihat ve Terakki' de sagi solu basar adam oldururdu. Cumhuriyet'in ilk 30 senesinde iyice gemi aziya aldilar, yuzbinlere balig insanimizi katlettiler, camileri ya muze veya ahir yaptilar! Serkeslik, sirretlik, sakilik, arsizlik... ruhlarinda var....
12 Ocak 2016 16:21
Hem suçlu, hem güçlü..
 // Başkan
Kürt'ü Türk'ü bölerek yakıp yıkanlara, "Cami dili"ni kırıp dökenlere bakıp, safımızı belirliyoruz....
12 Ocak 2016 Salı 14:43
50 yıllık sancı
 // makcay3
Devlet ve Halk ile bir türlü barışık olamayan bu gibiler, devamlı devlet ve halk ile savaş halindeler, seviyeleri işte bu kadar makam bas,mecliste kursü bas, başarımı bunlar.halk sizi iyi tanıyor.
...
12 Ocak 2016 Salı 12:24
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler