YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekil TBMM Başkan Kahraman'ı ölümle tehdit etti
CHP İstanbul Milletvekili Müslim Sarı, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı ölümle tehdit etti! Kişisel Twitter hesabı üzerinden çirkin ifadeler paylaşan Sarı'ya takipçileri de tepki gösterdi.
CHP'li vekil TBMM Başkan Kahraman'ı ölümle tehdit etti
26 Nisan 2016 / 19:20 Güncelleme: 26 Nisan 2016 / 23:41

CHP İstanbul Milletvekili Müslim Sarı, sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklamada Meclis Başkanı İsmail Kahraman'u ölümle tehdit etti.

Açıklamalarında kimsenin bu topraklardan laikliği kaldırmaya gücü yetmeyeceğini belirten Sarı, Meclis Başkanı'nı hedef alarak, "Laikliği kaldırmak isteyen kelleyi koltuğa alsın..." tehditlerini savurdu!

İşte o paylaşımlar:

1461674739257.jpg

Boş beleş adamlar
 // Mehmet Ali
Sarı mı Müslim mi bilmem ama; boş beleş, bir adammışsınız.Olmayan laikliğin neyini sahiplenirler bilmem.Laiklik dediğiniz içi boş bir laftan ibarettir.Bu milletin genlerine aykırıdır. Sahiplenenler bakıyorum da zaten bu millete ne kadar yabancı olduklarını ortaya koymaktadırlar. Sayın Meclis başkanı kendini boşuna yormuşlar,olmayan şeyi kaldırmanında bir manası yoktur.Ha bur arada millet ve düşmanlırının safları belirleniyor o kadar....
27 Nisan 2016 Çarşamba 11:37
Laiklik nedir?
 // Boğaçhan
Laikliği koyanlar aslında açıkça şunu beyan etmiş oluyor: (Sümme haşa) "Bu ülkede Allah'ın kanunu işlemez, bizim kanunumuz işler!" Evet, özüne inersek laiklik denen mel'un düzen budur. Allah'ın düzenini beğenmezler de kendi düzenlerini uydururlar. Vay onların haline! Bu arada bu vekile şunu hatırlatmak lazım: Bu topraklarda 900 yıl Allah'ın kanunu hükmetti. 90 yıllık bir ara verildi diye laikliği kadim sanma!...
27 Nisan 2016 Çarşamba 09:46
 // Ömer
kerata yine ucuz bandrolsüz araki içmiş...
27 Nisan 2016 07:56
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler