YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekil hakkında soruşturma başlatıldı
CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem hakkında Rus kanalı RT'ye verdiği röportaj nedeniyle , Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, resen soruşturma başlattı.
CHP'li vekil hakkında soruşturma başlatıldı
16 Aralık 2015 / 10:58 Güncelleme: 16 Aralık 2015 / 15:31

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem'in, Rus kanalı RT'de yer alan röportajındaki iddiaları üzerine soruşturma başlattı.

Edinilen bilgiye göre, basında çıkan haberler üzerine resen başlatılan soruşturma kapsamında, Erdem'in sözlerinin nakledildiği haberler derlendi. RT kanalında İngilizce yayınlanan haberin Türkçe'ye çevrileceği öğrenildi. Malatya'da yaşayan Cemal Hanilçi de aynı iddialar nedeniyle Erdem hakkında "vatana ihanet" iddiasıyla dün suç duyurusunda bulunmuştu.

CHP'li milletvekili Rus kanalında Türkiye'ye iftira attı

!!!???
 // Metin
Bu ve bunun gibi vatan hainlerinin,yüce meclisimize girip ,varlıklarıyla kirletmelerini ve aldıkları maaşlarını helal etmiyorum.Hayrını görmezler
inşallah......
16 Aralık 2015 Çarşamba 14:16
 // fatih
Hiçbir halt olacağı yok. Kaç milletvekili hakkında aynı şeylerden soruşturma başlatıldı da nihai bir sonuç alındı? Biz neden oy verdik sizlere? Hainleri temizleyin kim olursa olsun diye tabiki... Artık DEVLET YUMRUĞUNU VURSUN HAK EDENE. Yoksa bu millet sizi de tarihe gömecek haberiniz olsun......
16 Aralık 2015 Çarşamba 13:26
haram olsun
 // gökhan
ülkeye ihanet içinde bulunanlar benim vergimle maaş alamaz. ...
16 Aralık 2015 Çarşamba 11:52
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler