YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekil "15 Temmuz'un arkasında FETÖ var" diyemedi!
CHP'li vekil İlhan Kesici 15 Temmuz'la ilgili skandal bir açıklamaya imza attı. Kesici işgal girişiminin arkasında Fetullah Gülen'in olup olmadığını bilmediğini söyledi!
CHP'li vekil "15 Temmuz'un arkasında FETÖ var" diyemedi!
18 Kasım 2017 / 14:30 Güncelleme: 18 Kasım 2017 / 15:18

CHP'nin 15 Temmuz işgal girişimiyle ilgili ikircikli tavrı hız kesmeden devam ediyor. Bu sefer sahnede CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici vardı.

Kesici "15 Temmuz darbe girişiminin arkasında Fetullah Gülen'in olup olmadığını bilmiyorum" dedi.

CHP'li İlhan Kesici tepki çeken açıklamasını CNN Türk'te ekranlarında yaptı.

TEMMUZ'UN ARKASINDA OLDUĞUNU BİLMİYORUM"

İlhan Kesici, Hakan Çelik'in "Fethullah Gülen'in 15 Temmuz darbe kalkışmasının arkasında olduğuna dair bir şüphe var mı?" sorusuna kıvranarak "Tam bilmiyorum" cevabını verdi. Çelik'in soruyu tekrarlaması üzerine "Hayır ben tam bilmiyorum" dedi.

ABD'YE GÖNDERİLEN DELİLLERE "ÇÖP" DEDİ

Kesici, Türkiye'nin FETÖ ile ilgili olarak ABD'ye gönderdiği 85 koli için ise "çöp" dedi.  Kesici hızını alamayarak, "ABD'nin yerinde olsam gönderilen delillere bakmam" dedi.

 

CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE ADAY OLACAK MI?

İlhan Kesici, 2019’da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kendi adaylığı hakkında çıkan söylentilere de yanıt verdi.

CHP’nin çok yakında bir kurultay süreci yaşayacağına dikkat çeken İlhan Kesici, partisinin bu süreçten sonra adayını belirleyeceğini dile getirdi. Kesici, CHP’liler olarak görevlilerinin Kılıçdaroğlu’nun adaylığını açıklaması halinde ona destek olmak olduğunu söyledi.

2019 Başkanlık seçimlerinde
 // Rasim DUMAN
bunu CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olarak görür isek, şaşırmayalım. Adam kültürlü, ağzı lâf yapıyor, "sağ argümânlara" da gayet kuvvetli bir şekilde vâkıf. Süleyman DEMİREL gibi bir "demagoji üstâdı"ve "lâf cambazı"ndan da "el" ve "icâzet" almış. Yâni Kemal KILIÇDAROĞLU gibi "tamtakır, kuru bakır" değil. Rabbim aziz Milletimizi böyle "efsûnculardan" muhâfaza buyursun inşallah. ...
18 Kasım 2017 Cumartesi 23:23
 // Ljgg
Masooooooon masooooooon masooooooon bundan bir olmaz onun için bunları alıyorlar....
18 Kasım 2017 21:19
feto
 // tarık
Feto dedi yıllar önce rahmetli Genç gün gelecek feto sizi yılan gibi sokacak devlete sızdı deyince Bozdag öyle bişey olurmu hizmet ediyor de...
18 Kasım 2017 21:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler