YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vatandaştan Baykal'a şok tepki
CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya'da bir partilinin "30 yıldır konuşuyorsunuz yeter artık" tepkisiyle karşılaştı.
CHP'li vatandaştan Baykal'a şok tepki
16 Mayıs 2016 / 14:12 Güncelleme: 16 Mayıs 2016 / 14:25

CHP Kaş İlçe Örgütü'nün düzenlediği piknik, Akçagerme Plajı'nda yapıldı. Pikniğe, Deniz Baykal, eski milletvekili Tuncay Ercenk, parti yöneticileri ve partililer katıldı.

Eski başkanlara teşekkür plaketinin verildiği etkinlikte partiye yeni katılanlara da rozetleri takıldı ve üyelik belgeleri verildi. Etkinlikte konuşan Deniz Baykal, terör olaylarına değindi. Her gün şehit haberi geldiğini belirten Deniz Baykal, silahlı kuvvetlerin terörü bitirmek için mücadele ettiğini aktardı.

'30 YILDIR KONUŞUYORSUNUZ'

Konuşması sırasında adının Aydın olduğu belirtilen bir partili Baykal'a, "Sayın Baykal gençleşme güzel, mecliste de gençleşme gerekli değil mi? Bu kulağınıza küpe olsun. Artık Türkiye Cumhuriyeti yıkılmak üzere. Konuşmakla iş bitmiyor. 30 yıldır konuşuyorsunuz bu ülkede, cumhuriyet yıkılıyor. Halkın arasına gitmeniz lazım. Konuşmakla iş bitmiyor, yeter artık" diye seslendi.

"SUSALIM MI"

Baykal'ın "Susalım mı" dediği partili, "30 yıldır konuşuyorsunuz yeter artık" karşılığını verdi. Baykal bu tepki sonrası, "Siyasette kişisel duygular vardır, kızgınlıklar vardır, hırslar vardır, şahsi husumetler vardır, düşmanlıklar vardır. Bunlar zeminini, zamanını bilmeden ortaya çıkar. Söyler, ne söylediğinin kendi de farkında değildir. Bunlar önemli değil" diye konuştu.

Hangi cumhuriyet
 // muammer bekaroğlu
Uluönder Atatürk,ün vefatından sonra tıkıldı cumhuriyet,yeniden inşa etmek isteyenlerde,idam edildi,ihtilal yapılarak,zehirlenerek ortadan kaldırıldı şimdi yeniden kuruluyor ama o cumhuriyeti siz değil millet kendi iradesiyle kuracak bedava hava yapmayın....
16 Mayıs 2016 Pazartesi 16:35
Cumhuriyet yıkılıyormuş...
 // ismail emre
sizin anladığınız cumhuriyet yıkılalı çok oldu bizim anladığımız cumhuriyet ise yeni anayasa ile daha da iyi olacak......
16 Mayıs 2016 Pazartesi 16:08
CHP SEÇMENİNİN DURUMU MAALESEF BU
 // KASTAMONULU
CHP Lİ SÖZDE YÖNETİCLİERİN DURUMU BUDUR SEÇMEİNİN DURUMUDA BUDUR,CUMHURİYET YIKILIYORMUŞİ YÖNETCİYE GÖREDE SEÇMEN NE DEDİGİNİ BİLMİYORMUŞ!!!!...
16 Mayıs 2016 Pazartesi 14:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler