YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHPli Serter: "Benim sayemde bilgilenerek başlarını açtılar"
28 Şubat döneminde başörtülü üniversite öğrencilerine resmen zulüm yapıldı.İkna odalarının kurucusu olan CHP'li vekil Nur Serter ise; " Benim sayemde o öğrenciler bilgilenerek başlarını açarak, üniversite okudular" dedi.
CHPli Serter: "Benim sayemde bilgilenerek başlarını açtılar"
05 Şubat 2015 / 20:13 Güncelleme: 05 Şubat 2015 / 21:03

Başörtülü öğrencilerine üniversite kapılarında psikolojik işkencelerin yapıldığı 'ikna odaları' 28 Şubat darbecilerinin simgelerinden birisi olarak tarihe geçti.

İkna odalarının kurucusu olan dönemin İstanbul Üniversitesi Rektör Yardımcısı şimdinin ise CHP Milletvekili olan Nur Serter, dün gece konuk olduğu Habertürk ekranında çok sayıda öğrencinin başını açıp okumasında payı olduğunu itiraf etti.

"Benim sayemde bilgilenip başlarını açtılar"

İkna Odalarını öven CHP'li vekil Nur Serter, "Benim sayemde o öğrenciler bilgilenerek başlarını açarak, üniversite okudular" dedi.

"Daha önce de 'Görüşmelerin kayıtları var' demişti

Serter daha önce verdiği bir röportajda da ikna odalarında yaptığı görüşmelerin kayıtları olduğunu söylemişti.

21:21
 // +++
nur serter ve onun kafa yapısında olanlar acilmakla bilgilenilip daha ileriye gideceklerini düşünüyorlarsa bu günden tezi yok belgesellerde çıkan çıplak yabani kabileler gibi soyunup gezsinler atalari olarak gördükleri maymunlar gibi tabiki birazcık savunduklari davada samimi iseler...
06 Şubat 2015 21:21
20:50
 // M Sami
iman'i zayif olanlar ve donemin Din'i "gorunen" cemaat liderinin pesine dusenler taviz verdiler, actilar, taviz tavizi getirdi, o zmn basini acanlarin cocuklari, bugunun anarshisti, zina, fuhus, ahlaksizlik ve haksizlik almis basini gidiyor, Allah(C.C.) neslimizi korusun bu tur bozukluklardan, Amin...
05 Şubat 2015 20:50
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler