YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Sayan: Oyum Erdoğan'a!
CHP eski MYK üyesi Savcı Sayan Köşk seçimlerinde oyunu Erdoğan'a vereceğini, kapı kapı dolaşıp Erdoğan'a oy isteyeceğini açıkladı.
CHP'li Sayan: Oyum Erdoğan'a!
10 Temmuz 2014 / 23:54 Güncelleme: 10 Temmuz 2014 / 23:53

A Haber canlı yayınında Banu El'in Köşk seçimiyle ilgili sorularını yanıtlayan Savcı Sayan çarpıcı açıklamalar yaptı:

"Ben bir Cumhuriyet Halk Partili olarak oyumu Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim. Ve dolayısıyla kasaba kasaba, köy köy dolaşıp oy da toplamaya çalışacağım."

Eğer Deniz Baykal ya da Türkiye'nin içinden, gerçekten bir Anadolu insanı ve mücadele edebilecek bir aday olsaydı Erdoğan'ın aleyhine çalışacaktım ve muhalefetin ayağa kalkması için mücadele edecektim.

Ama ben bugün İngiliz oyununu görüyorum. Yine bugün Suriye'nin, Ortadoğu'nun durumunu
görüyorum. Bu yüzden bu Ortadoğu ateşi içinde Ekmeleddin Bey gibi pasif, uluslararası anlamda da Türkiye'yi gerçekten şaha kaldırabilecek bir yapıya sahip olmayan biri olduğuna inananlardanım.

Dolayısıyla 2 aday arasında tercih yapmak zorunda kalacağım ve o 2 kişiden biri sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Oyumu ona kullanacağım. Ben AK Parti'ye oy vermiyorum. Ülkenin geleceği, birliği beraberliği Erdoğan'a oy vereceğim.

 

 

STAR

08:37
 // Fetih 1453
tırları aramak isteyenler kimin adına arama yapmak istedi? Başbakanı dinleyenler kimin için dinledi... Ekmeloğlu kimin adayı. Israile one minute diyecek kadar yüreği var mı. Kafamda deli sorular...
11 Temmuz 2014 08:37
02:01
 // magdur
Chp den hic birsey olmaz .Belediyeleri bile is yapmiyor .Hakan Tutuncu kardesime emaile cektim hemen cevap yyazdi.Baykal hepsi hikaye...
11 Temmuz 2014 02:01
ben ilk okul mezunuyum
 // bekir kanber
sizkihem chp li hepde savcısınız ırak a vuruldu suriye kan gölü mısır öğle bunlara silahı kim temin ediyor neden tırlar arattırılmıyor yıllarca beraber kol kola oldukları cemaatı şimdi inlerine gireceğiz diyor o inde yıllardır beraber deillermiaskere kumpas kuranları savunan 17 aralık olayları cıkıncada sürgün eden bu zihniyet senide ham yapar
...
11 Temmuz 2014 Cuma 00:40
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler