YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Muharrem İnce'den esnafa hakaret
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği kafede siyaset yapmasına izin vermeyen işletme sahibini tartakladığı ortaya çıktı.
CHP'li Muharrem İnce'den esnafa hakaret
25 Ekim 2015 / 20:35 Güncelleme: 25 Ekim 2015 / 21:27

Yenişafak'ın haberine göre, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında Yalova'da esnaf ziyareti yaparken, bir işletme sahibini tartakladığı ortaya çıktı. Kafeye girerek müşterilere hitap etmek isteyen İnce'ye işletme sahibi izin vermedi.

Buna sinirlenen İnce, hakaret ederek işletme sahibinin üzerine yürüdü. Esnafı eliyle iten İnce, önce bağırarak esnafla tartıştı, sonra ise sinirli bir şekilde lokantadan ayrıldı. İnce'yi lokantaya sokmak istemeyen esnaf ise İnce'nin arkasından "Hiç bir siyasi partiye izin vermedim, yaptığınız ayıp" diye seslendi.

İnce'nin esnafı tartaklaması ve bağıması ise, lokantadaki bir müşterinin cep telefonu tarafından kayda alındı.

İnce'ye sitem eden esnaf, "Siz bu zamana kadar ne zaman buraya geldiniz?" diye seslendi. İnce'nin yanındakiler esnafın kolunu tutarak müdahale etmeye çalışırken koruması da cep telefonuyla olayı çeken işletme sahibinin eşine müdahele etti.

CHP'Lİ BELEDİYE'DEN TUTANAK

İnce, kafeden ayrıldıktan bir süre sonra ise CHP'li Yalova belediyesinin zabıta ekipleri işyerine geldi. İnce'yi lokantaya sokmak istemeyen esnafın dükkanı hakkında, zabıta ekipleri tutanak tuttu. Zabıta ekipleri, "Söz konusu işyerinin kafeterya ruhsatının bulunduğu, ancak lokanta olarak iştetildiği tespit edilmiştir" gibi bir gerekçe hazırlayarak, işletmeye tutanak tuttu.

1-20151025212719.jpg

 

YENİŞAFAK

 // nuri
Zihniyet hiç değişmedi tamda ittehatçı baas kafa...
26 Ekim 2015 00:36
chp işte bunlara oy verenler görsünler
 // devirsan
Yazık günah bu zihniyette olanlara verilen oylara zaten Muharrem ince doğru olsa CHP'de ne işi varkı ...
25 Ekim 2015 23:03
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler