YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Kılıçdaroğlu'nun bir soruya yanıtı katılımcıların tepkisini çekti
CHP'li Kılıçdaroğlu'nun bir soruya yanıtı katılımcıların tepkisini çekti
CHP'li Kılıçdaroğlu'nun bir soruya yanıtı katılımcıların tepkisini çekti
25 Aralık 2008 / 16:15 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

CHP'li Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı bir programda öğrenciler tarafından yuhalandı.


Son günlerin flaş ismi Kemal Kılıçdaroğlu Abbas Güçlü'nün hazırlayıp sunduğu Genç Bakış programında İstanbul Teknik Üniversiteli öğrencilerin sorularını cevapladı.


Son derece önemli açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu Deniz Baykal isterse İstanbul'da Belediye Başkan Adayı olabileceğini ama kendine sorulursa bu işi bir başkasının yapmasının çok daha doğru olacağını kaydetti. Çarşaf'ın dini bir kıyafet olmadığını savunan Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamalarla sık sık alkış topladı.


Canan Arıtmanın düşüncelerini doğru bulmadığını belirten Kemal Kılıçdaroğlu öğrencilerden birinin " Önder Sav'ın Peygamber efendimize yönelik alaylı ve hakarete varan üslubunu nasıl değerlendiriyorsunuz" sorusuna verdiği cevapla önce salonda manidar gülüşmeler başladı sonra ise yuh sesleri yükseldi.


Kılıçdaroğlu " Sayın Önder Sav'ın oradaki söylemleri yanlış anlaşılmıştır. Aslında kendisi espri yapmıştır" dedi. Bu sırada salonda gülüşmeler başladı. Gülüşmelerin ardından yuhalanan Kemal Kılıçdaroğlu konuyu topladı ve " Önder Sav'ın söyledikleri partimizi bağlamaz, kendi düşünceleridir " dedi.


Hatırlanacağı üzere CHP Genel Sekreteri Önder Sav Elmadağ ilçe teşkilatını ziyareti sırasında kendisine hacca gitme isteğini anlatan partili Mustafa Ünal'a ''Boş ver Araplara para kaptırma'' diyerek karşılık vermiş, yine partilinin yaşının ilerlediğini ima ederek, ''Bir ayağım çukurda'' demesine karşı ''Bakarsın Muhammet seni bırakmaz, sen yine şey yapma elinden tutar seni göndermez.'' sözleri kamuoyunda büyük tepki çekmiş, eleştiri konusu olmuştu.


Son Sayfa

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler