YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li kadın adaydan çirkin sözler!
CHP'nin Sivas Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Gülseren Heper, seçimden hezimetle ayrılınca seçmene ve medyaya ağıza alınmayacak bir hakarette bulundu.
CHP'li kadın adaydan çirkin sözler!
02 Nisan 2014 / 19:05 Güncelleme: 02 Nisan 2014 / 22:53

Sosyal medya hesabı üzerinden seçim sonuçlarını değerlendiren Prof. Dr. Gülseren Heper, "Ben Sivas'ta siyaseti enseste benzetiyorum. Şöyle ki: İçme suyuna kanalizasyon karışıyor. Medya kapatıyor. Sehrin suyunun yarısı arıtılmıyor. Medya kapatıyor. Sami Aydın 31 milyon euro atıksu projesini Sivaslının sırtına yıkmış. Medya kapatıyor. Fabrikalar kapatılmış medya kapatıyor. Arazi mafyası işbaşında. Medya kapatıyor. ÖzellikleTv 58 in besleme medyası parayı bastırınca sürekli akp yalıyor. Enseste bilirsiniz genelde olayı kapatan kişi düzenim bozulmasın diyen analardır. Burada analık medyanın üzerine düşmüş.

Beni sevmediler. Zira ben bu burada ensest var dedim..." mesajı yazdı.

Mesaja takipçilerden sert tepki geldi

Heper'in görüşleri takipçilerinin de tepkisini çekti. 

Heper'in Fatih Keskinbalta isimli takipçisi, "Sen uyduruktan aday olduğunu bilmiyor muydun CHP liler bile BBP'yi destekledi sen hangi dünyada yaşıyorsun bu nasıl aydınlık bu nasıl beyaz Türklük bir profesör bunu bilmeyecekse başka sözüm yok" diyerek tepki gösterdi.

Aylin Devrimel de Heper'in ensest benzetmesine sert tepki gösteren takipçilerdendi. Devrimel, Heper'in mesajına, "Bunlara oy verirsen, aydın, ileri görüşlü, atatürkçü ve çağdaşsın, oy vermezsen cahil, bidon kafalı kronun tekisin.Burada profesör olmuş ama insan olamamış bir kadın ve yalakalarından başka bir şey göremiyorum.Bu zavallı ezikler, bu kafada oldukları sürece ebediyyen seçimlerde nal toplamaya mahkumdurlar." ifadeleriyle cevap verdi.

Harun Laçin isimli takipçi de Aylin Devrimel isimli takipçinin görüşlerine "Aylin Hanım teşekkür ediyorum böyle düşüncelerinizi açıkça paylaştığınız için, size katılmamak mümkün değil...." diyerek destek çıktı.

150'den fazla takipçisinin Heper'in bu hakaretvari teşbihini beğenmesi de dikkatlerden kaçmadı.

18:08
 // bi dur
milletle halkla vatandaşla dalga geçmekten aşalamaktan ne zaman vaz geçecek bu chp zihniyeti başyalancı yalan söylüyor onun yardımcılarıda inanıyor başyalancı kıl-ıçtaroğlu akıllanmayacan sen taroğlu...
03 Nisan 2014 18:08
misafir
 // yeni günes dogcak
chp sizler nekadar utanmaz adamsiniz hayvan bile utanir her sey ortada 1938ve 2002 beri yanisin yapyorsunuz yasiklar olusun siziler.sizler türk deyilsiniz nesiniz onuda bilinmiyor anlayan anlar .*........
03 Nisan 2014 Perşembe 08:06
00:17
 // n.s
Biz ne professorler ne papazlar gorduk MUSLUMAN olmus...
03 Nisan 2014 00:17
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler