YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li isim: "Bildiklerimi açıklayacağım"
CHP listelerinde kendisine yer bulamayan Faik Tunay, isyan bayrağı açtı. Adaylık istesinde adı bulunmayan Tunay,"Çok kısa bir süre sonra kamuoyunun karşısına çıkıp, bazı şeyleri netleştireceğim." dedi.
CHP'li isim: "Bildiklerimi açıklayacağım"
07 Nisan 2015 / 02:00 Güncelleme: 07 Nisan 2015 / 16:04

CHP İstanbul Milletvekili faik tunay, milletvekili aday listesinde olmadığını Twitter'dan duyurdu. Karara isyan eden Tunay, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği bir basın toplantısıyla parti içerisindeki bazı gerçekleri kamuoyuyla paylaşacağını duyurdu.

CHP'de kontenjan adayları belirlemek için toplanan Parti Meclisi'ne ilk isyan bayrağını CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay açtı.

Twitter'daki takipçilerine kamuoyuna açıklanacak aday listelerinde olmadığını duyaran Tunay, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği bir basın toplantısıyla bazı gerçekleri kamuoyu ile paylaşacağını açıkladı. İşte Tunay'ın o tweetleri;

Kamuoyuna ve bugün telefon ve mesajlarla sabahtan itibaren soran sevgili dostlara duyurum:

CHP varsa herkes için var,merkeze açılım şart TV'lerde partiyi etkili ve anlaşılabilir şekilde anlatacak vekillere ihtiyaç var,genç dinamik insanlar ancak İKTİDAR özlemini bitirir. En önemlisi de OBJEKTİF,herşeye karşı çıkmadan doğruya doğru diyebilecek vekillerle başarı gelir deyip,olmamı destekleyenler listede yokum

Hayatta hep şuna inandım Sakın kader deme,kaderin üstünde bir kader vardır. Ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır. Allah'a teslimiz.

Kader ve ALIN yazısı. Yalnız şunuda belirtmek isterim ki: Çok kısa bir süre sonra kamuoyunun karşısına çıkıp, bazı şeyleri netleştireceğim.

 

SABAH

23:27
 // Cemal zakiyev
Bulent Arinc CHPye model olmus...
07 Nisan 2015 23:27
--
 // ali
anlat sayın vekil. biz biliyoruz ama bilmeyenlerde öğrensin bunlarıh iç yüzünü...
07 Nisan 2015 Salı 09:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler