YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li İnce, şarkı söyleyip oynadı
CHP'li İnce, şarkı söyleyip oynadı
29 Nisan 2013 08:50
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, kadınların yaşamın her alanında başarılı olduklarını ifade ederek, "Bütün kadınlar başarılıdır. Eğer başarısız kadın varsa, onun arkasında mutlaka bir erkek vardır" dedi.

"Yerel İktidara Yürüyüş Yemeği"ne katılmak üzere Manisa'nın Salihli ilçesine gelen İnce, Salihli Selendililer Derneği tarafından düzenlenen "Nohut ve Keşkek Günü"ne katıldı.

Burada konuşan İnce, etkinliğe kadınların yoğun katılımından memnuniyet duyduğunu belirterek, "Eğer herhangi bir işte bir eylemde siyasette, ekonomide, ticarette kadınlar varsa, orada başarı vardır. Hani bir söz var ya, 'her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır' diye. Bu söz doğru da eksik. Bütün kadınlar başarılıdır. Eğer başarısız kadın varsa, onun arkasında mutlaka bir erkek vardır. Kadın elinin değdiği her şey düzgün olur" diye konuştu.

İnce, kadınları siyasette de daha fazla görmek istediklerini kaydetti.

"Selendi" şarkısı eşliğinde oynadı

Etkinlikte yaptığı konuşmanın sonunda "Benimle oynayacak bir teyze varsa burada şimdi oynarım" şeklinde seslenen İnce, alanı dolduranlarla bir süre "Selendi" şarkısı eşliğinde oynadı, davulcuya bahşiş verdi.

İnce'ye CHP Manisa Milletvekilleri Sakine Öz, Özgür Özel ve Hasan Ören ile CHP Salihli İlçe Başkanı Mazlum Nurlu da eşlik etti.

 

AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler