YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li İnce, Bülent Arınç'ı topa tuttu
CHP'li İnce, Bülent Arınç'ı topa tuttu
14 Ağustos 2013 17:58
CHP'li Muharrem İnce , "Arınç, Türkiye'nin en büyük göçmen şehrine yakışmıyor." dedi.

Memleketi Yalova'da basın açıklaması yapan CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, "Atatürk denince ben Cumhuriyet'i anlıyorum, bağımsızlığımızın mimarını anlıyorum, bu topraklarda adam gibi yaşamayı anlıyorum. Atatürk denince ben dik durmayı anlıyorum. .Arınç partide final yapacak tüzük gereği ama kötü bir final yapacak, onu bekliyorum. Benimle yaptığı karşılaşmanın finalini henüz yapmadık. Bülent Arınç bugün böyle, yarın farklı konuşur. Onun huyudur o. 2011 yılında Twitter mesajında, 'Eşimle birlikte o muhteşem parçayı, Vardar Ovası'nı büyük bir keyifle dinliyorum' yazmış ama 2013'te, 'İçinde rakı sözcüğü geçiyor, ben gidince çalın' diyor. 2006 yılında, 'Meclis'te Arınç soyadlı bir çalışan yoktur' demişti.

Yeğenini Meclis'te işe almasına rağmen bu açıklamayı yaptı. Yine, 'Yalova'da meşhur birisi' demiş ya benim için. O meşhur birisini arıyorsa milletvekili arkadaşının meşhurluğuna baksın, genel sekreter yaptığı kişinin meşhurluğuna baksın, kardeşinin tatil arkadaşlarının meşhurluğuna baksın. İstiyorsa bunların belgelerini kendilerine gönderebilirim. Bursalı hemşehrilerimize de şunu söylemek istiyorum. Türkiye'nin en büyük göçmen kenti Bursa'dır. Bülent Arınç Bursa'ya yakışmıyor. Vardar Ovası şarkısı ile dalga geçen ve küçümseyen birisi, Türkiye'nin en büyük göçmen şehri Bursa'dan milletvekili olmamalı." ifadelerini kullandı.

Dinleme olaylarına da adının karıştığını dile getiren İnce, "Biz dinlendiğimizi, peşimizde hükümetin olduğunu, izlenip fişlendiğimizi zaten biliyoruz ama bari montaj yapmayın, ekleme çıkarma yapmayın. Adam gibi dinleyin bari" şeklinde konuştu.

 

İHA

DİKKAT ??????
 // MALİKİ
İnanın ben hergün haber okurum bu adam hergün birine saldırıyor. Yetkililerden rica ediyorum kuduz aşısı kontrolü yapılsın bu adama. Aşısı var mı yok mu? vatandaş olarak bunu bilmek bizim hakkımız......
15 Ağustos 2013 Perşembe 15:24
12:18
 // Erdem Yalçın
İnce haddini bil sen sayın Bulent Arinc hakkında konuşabilecek biri degilsin bursalilar bulent Arınç'ı başının tacı yapmış sana düşmez bursalilara akıl vermek dünya bir yana bulent bey bir yana...
15 Ağustos 2013 12:18
20:28
 // rsltna
laf konustu bal kabagi...
14 Ağustos 2013 20:28
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler