YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li İnce: AK Parti pişman oldu
CHP'li İnce: AK Parti pişman oldu
01 Kasım 2013 20:50
CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce; "Meclis Başkanı beni aradı, desteğimizden dolayı tebrik etti. Meclis'te bir sorun varsa bu Meclis Başkanı'nın sorunudur. Çözmesi gereken de odur" dedi.

CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce, Başörtülü vekillerin meclise girmesi ile ilgili Samanyolu Haber’e açıklamalarda bulundu.

AK partili milletvekillerinin Meclis'e başörtüsüyle girmeleri üzerine, mecliste parti olarak aldıkları tavrın olumlu bulunduğunu söyleyen İnce, “Meclis Başkanı beni aradı, desteğimizden dolayı tebrik etti. Meclis'te bir sorun varsa bu Meclis Başkanı'nın sorunudur. Çözmesi gereken de odur" şeklinde konuştu.

"Başbakan benim başörtülü bacım diye başlayacaktı o silahını elinden aldık"

"Mecliste başörtüsü polemiğinin sona ermesi ile gündeme artık Türkiye'nin esas meseleleri gelecek ve AK Parti bu durumdan memnun olmayacak" diyen İnce şunları kaydetti; "eçimler yaklaştı. Başbakan artık meydanlarda ‘benim başörtülü bacım' diye başlayacaktı. Artık o silahını elinden aldık. Bakalım ne diyecek bundan böyle. Ben AK Parti'nin bugün pişman olduğunu düşünüyorum. 1 hafta sonra bu konu gündemden düşecek, 'Ne konuşacağız, eyvah!' diye kara kara düşünecekler. Sıra ülkedeki asıl sıkıntıları konuşmaya gelecek."

 

DHA

21:36
 // Oktay D Gezer
Seninki sadece bir kuruntu Sn INCE;asıl siz,CHPgiller Bakalim bundan sonra ,Don Kisot gibi,laiklik adına hangi sanal cumhuriyet dusman(lar)ı vehmedeceksiniz göreceğiz.Verdiginiz deste için yine de teşekkürler!!!...
01 Kasım 2013 21:36
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler