YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Hüseyin Aygün'den skandal tweet
CHP'li Hüseyin Aygün'ün sosyal medya hesabından Süleyman Şah'a dua eden asker için böyle tweet attı.
CHP'li Hüseyin Aygün'den skandal tweet
23 Şubat 2015 / 17:19 Güncelleme: 23 Şubat 2015 / 17:21

CHP'li Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün Twitter hesabı üzerinden, naaşı taşınan Süleyman Şah'a dua eden askerlerle ilgili yaptığı paylaşım sosyal medyada tepki çekti.

DEAŞ tehdidi altındaki Süleyman Şah Türbesi'nin, 39 tank, 57 zırhlı araç ve 572 personelle iki koldan yapılan eş zamanlı harekatla güvenli bölgeye taşınması muhalefetin tepkisini çekti.

Aygün, Twitter hesabından Süleyman Şah'ın Birecik'te bir karakola nakledilen naaşının başında dua eden askerlerin fotoğrafını paylaşarak, altına, "Yeni Türkiye'nin askeri" diye yazdı.

Aygün'ün ecdadına dua eden bir askerin bu görüntüsünü bile hazmedememesi yüzlerce Twitter kullanıcısı tarafından tepki gördü.

1-025.png

18:30
 // Rasim DUMAN
O mubarek asker bizim askerimiz, bu malum. Senin, hangi milletin "vekili" oldugun da malum. Binaenaleyh, yazdigin tveet aynen ruhunu aksettiriyor. Sirke kabindan bal sizmaz....
23 Şubat 2015 18:30
senin dinin nedir???!!!
 // Muhafız
Sen"DUA"sözcüğünü ve Cenabı Allah'a (C.C.) dua etmenin ne olduğunu bilirmisin acaba?,sen ancak Ramazan ayında rakı sofralarında elinde rakı kadehiyle gazetelere poz verirsin...!!!bilmediğin DUA sözcüğü hakkında yorum yapmak senin haddine düşmez...!!!...
23 Şubat 2015 Pazartesi 17:50
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler