YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP’li Gökhan Günaydın’a hırsız şoku
CHP’li Gökhan Günaydın’a hırsız şoku
11 Ağustos 2013 14:06
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, tatil dönüşü hırsız şokuyla sarsıldı.

Günaydın, “İçeriye baktığımızda, laptop, ipad, saatlerim var, eşimin taktığı bazı şeyler var, onların neredeyse tamamına yakınına dokunulmamış” dedi.

Tatilin ardından bu sabah Çankaya’daki evine döndüğünde kapının kırılmış olduğunu gören Günaydın, çilingir ve polisi çağırdı. Günaydın, oturduğu apartmanda on dairenin olduğunu belirterek, sadece kendisinin evine girildiğini ifade etti. Günaydın, “İçeriye baktığımızda, laptop, iPad, saatlerim var, eşimin taktığı bazı şeyler var, onların neredeyse tamamına yakınına dokunulmamış. Ama üç-dört parça götürülmüş. Fakat benim notlarıma epey bakmışlar, karıştırmışlar, çanta içindeki notları almışlar” dedi.

Günaydın, eşine ait 50 bin liraya yakın ziynet eşyasının da çalındığını söyleyerek, “Maddi değeri olan, yine eşime ait olan bana ait olan elektronik cihazlara dokunmamışlar” diye konuştu. Günaydın, "Evinize başka maksatla girilmiş olabilir mi?" şeklindeki soruya şöyle karşılık verdi: “Bu evden alınabilecek çok daha fazla şey alınıp onlarla ilgilenilmemesi, bana böyle bir şeyi çağrıştırıyor. Ben kendi evimde partiyle ya da kendi çalışmalarıma ilişkin stratejik evrak tutmuyorum. Dolayısıyla götürdükleri kimsenin işine yaramaz. Olsa olsa zamanından önce açıklama olur.”

İHA

14:31
 // Maliki
Bu cehepeliler ya aptal yada bizi aptal sanıyor 50.000 tl zinet eşyası çalınmışsa aklına ne gelecek. He he AKP liler girdi dosya karıştırdı demediğin kalmış sadece . Kardeşim elektronik eşyayı neden çaksınlar onun yakalanacağını bilmezmi hırsızlar şimdi telefon vb şeyleri çalmak risk teşkil ediyor. ....
11 Ağustos 2013 14:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler