YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Genç: Benim de telefonlarım dinleniyor
CHP'li Genç: Benim de telefonlarım dinleniyor
24 Şubat 2014 19:30
CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, "paralel yapı"nın telefon dinleme iddiasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, "paralel yapı"nın telefon dinleme iddiasıyla ilgili, "Tayyip Bey'in bazı telefon dinlenmeleri tespit edildi. Telefonların dinlenmişse, senin eğer yolsuzluk yaptığın tespit edilmişse, telefonlarında para alıp verdiğin tespit edilmişse, niye pireleniyorsun  Benim de telefonların dinleniyor" dedi.

Genç, partisinin Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Necati Şahin ve İnegöl Belediye Başkanı Şevket Mollaer ile Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) İnegöl Şubesi'ni ziyaret etti.

Ziyarette, "paralel yapı"nın telefon dinleme iddialarına değinen Genç, şunları söyledi:

"Tayyip Bey'in bazı telefon dinlenmeleri tespit edildi. Telefonların dinlenmişse, senin eğer yolsuzluk yaptığın tespit edilmişse, telefonlarında para alıp verdiğin tespit edilmişse, niye pireleniyorsun  Benim de telefonlarım dinleniyor. Bir rüşvet meselesi var. Devletin malını talan etme meselesi var. Senin telefonların dinlenmiş. Şimdi buna 'yok' diyor bize. Ya arkadaşlar böyle bir laf söylenir mi  Böyle bir gerekçe olur mu  Tutturdular, basın efendim, '17 Aralık bir darbedir' diyor. Ya ne darbesi kardeşim yani orada hakimler, savcılar, polisler bakmışlar ki iktidar bir yandan devleti talan ediyor. Bunların görevi de bu devleti korumak değil midir  Dolayısıyla burada Tayyip Bey, yarın öbür gün seçimi de kaybetse diyecek 'bana darbe yapıldı."

 

AA

10:13
 // erdal san
evet bunun tlfonunuda magazinciler dinler ancak, nerede sulama yapiyor acaba diye...
25 Şubat 2014 10:13
kuru fasulye)))
 // çakır
seni kim netsin ))) fasulyede kendini nimetden sayarmış.hadii ordan işine bakk....
24 Şubat 2014 Pazartesi 23:11
VAY VAY
 // ABDULMECİT ERÖRS
SIKINTI YAPMA SEN NE KONUŞTUĞUNU BİLMİYORSUN Kİ DİNLEYENLER
BİLSİN......
24 Şubat 2014 Pazartesi 22:37
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler