YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Erdoğan Toprak: AK Parti 8 Haziran'da gider
CHP'li Erdoğan Toprak: AK Parti 8 Haziran'da gider
06 Mart 2015 08:17
Kılıçdaroğlu'nun danışmanı Erdoğan Toprak, seçim için Obama'nın strateji ekibiyle çalıştıklarını ve AK Parti'nin 8 Haziran'da seçimi kaybedeceğini belirtti.

Yurt gazetesinden Göksel Bozkurt, Kemal Kılıçdaroğlu'nun danışmanı Erdoğan Toprak'la bir röportaj yaptı.

Erdoğan Toprak birçok anket sonucu üzerinden yaptıkları hesaplarda AK Parti'nin en fazla 233 milletvekiline ulaşabildiğini söyledi. Erdoğan Toprak yaptıkları araştırmaya göre AK Parti'nin 7 Haziran seçimlerini kaybedeceği ve 8 Haziran'da düşeceğini de sözlerine ekledi.

Erdoğan Toprak CHP'nin oylarının son yapılan araştırmalara göre yüzde 30'larda seyrettiğini savundu. 42 günlük bir kampanya yapılacağını söyleyen Toprak, ekonomi ve özgürlükleri aynı önemde ele alacaklarını belirtti.

Erdoğan Toprak ayrıca, Obama'nın seçimlerde çalıştığı strateji şirketiyle anlaştıklarını belirterek şunları söyledi: Ali Taran ve Benenson Grup'la çalıştığımız doğru ancak profesyonel ekibin kampanyanın önüne geçmesini doğru bulmuyorum. Kampanyanın mutfağında büyük emek var.

yeni türkiye
 // yeni türkiye
sizler avucunu yalayin milletimiz uyandi hayallen kurnun durun allahin iziniye gine basa geleceyiz bu zaman kadar ne yaptiniz millet görüyor yeter kendinize gelin anlayan anlar....*...
06 Mart 2015 Cuma 12:08
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler