YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li başkandan resmi araçla rakı servisi!
Tekirdağ’ın CHP’li Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, resmi makam aracıyla rakı taşırken görüntülendi. Eşkinat, "hediye" dedi.
CHP'li başkandan resmi araçla rakı servisi!
28 Ağustos 2015 / 15:02 Güncelleme: 28 Ağustos 2015 / 17:45

Tekirdağ’ın CHP’li Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın, resmi makam aracıyla rakı sevkiyatı bir seyyar satıcı tarafından görüntülendi.

Eşkinat’ın bizzat kullandığı Mercedes marka makam aracına belediyeye ait ek hizmet binasının içerisinden bayan güvenlik görevlilerince kolilerle rakı taşındığı görüldü.

"YÜZDE 90 İNDİRİMLE ALDIK, HEDİYE EDECEĞİZ"

Haberi doğrulayan Başkan Eşkinat, “Bu içkileri biz yüzde 90 indirimle MEY içki fabrikasından aldık. Bunları bağ bozumu etkinliği kapsamında hediye edeceğiz. Bir kısmını da yelken yarışları kapsamında davetlilere ikram ettik” açıklamasında bulundu.

EŞKiNAT'IN RAKI SEVDASI

Belediye binalarını içki deposu haline getirdiği ortaya çıkan CHP’li Eşkinat, partisine ait bir seçim aracıyla da alkollü piknik partisi verirken görüntülenmişti.

 

VAHDET

 // Rasim DUMAN
Uykucu, lafi agzimdan aldin. :) "Onderleri" de bir zamanlar memleketi raki sofralarindan idare ederdi. Gelenegi ondan tevarus etmisler. Ama adamlarin haklarini teslim edelim ; hayatkarinda en sadik olduklari sey : raki....
28 Ağustos 2015 18:36
cehape
 // uykucu
pek tabii ki, raki hediye edecek. Dun Ataturk'u hemserilerine sovduren bir vilayetimizin cehape'li mahalli idarecileri suphesiz kendi secmeninin eseridir. Oyle secmene boyle reis....
28 Ağustos 2015 Cuma 16:08
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler