YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Başkan'dan insanlık dışı uygulama
Tunceli'nin Çemişgezek İlçesi'nin CHP'li belediye başkanı Ahmet Şadan Ersoy, belediye çalışanlarına ağır mobbing uygulamakla bir kez daha gündemde.
CHP'li Başkan'dan insanlık dışı uygulama
20 Haziran 2014 / 07:00 Güncelleme: 20 Haziran 2014 / 08:06

Star'ın haberine göre; Şadan Ersoy, belediye çalışanlarına mobbing uygulamakla suçlanıyor. 30 Mart seçimlerini kazanan Ersoy’un ilk icraatı, belediyede görev yapan 9 memuru ilgisiz yerlere atamak oldu.

İnşaat Teknikeri Rukiye Yılmaz, belediye binası içinde merdiven boşluğuna yerleştirilen bir masada danışma olarak görevlendirildi.

Bilgisayar programcısı Ali Çelik boş sinema salonunda görevlendirilirken, biyolog Kayhan Köse ise itfaiyeci oldu.

rs1-020.jpg

Belediyenin uygulamaları bununla da kalmadı. Memur Sen üyesi olan 9 memura sendikanın ilçe başkanıyla görüştükleri gerekçesiyle disiplin soruşturması açtı. 

Aleviler sunniler kardesdir bunlari birbirine düsüren kallesdir !
 // Adalet altinda bölücülük yapan Mahmut Coban
CHP nin Alevilikle alakasi yoktur, Alevi olan Allah i sever Peygamber ine hürmet gösterir ne laiklikle nede solculukla alkasi yoktur, ISID kim Dünya güclerinin bizim insanlarimiz arasinda fitne cikarmaktan baska Türkiye ye zarar vermekten baska hic bir is yapmayan, gencleri slam adina kandirip PKK gibi daglara cikartan Terör estiren bir örgüttür, Milletimiz bunun farkindadir bölücülere duyurulur ! ...
20 Haziran 2014 Cuma 11:12
adelet
 // mahmut coban
alevi zihniyeti isid bosuna cikmadi...
20 Haziran 2014 07:54
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler