YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Başkan'dan görme engelli'ye tokat!
CHP'li Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, Dünya Engelliler Günü'nde düzenlenen etkinlikte vatandaşın önce ensesine, sonra da yanağına tokat attı. Haddini aşan bu şakaya tepki çekti.
CHP'li Başkan'dan görme engelli'ye tokat!
04 Aralık 2014 / 16:25 Güncelleme: 04 Aralık 2014 / 16:47

Dün Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı bir Dünya Engelliler Günü etkinliğinde "zihinsel engelli" kelimesini hakaret olarak kullanması basında geniş yer almıştı. Kılıçdaroğlu'nun bu saygısızlığının partili başka isimler tarafından da yaptığı ortaya çıktı.

CHP'li Başkan haddini aştı!

Dün Kartal'da gerçekleşen Dünya Engelliler Günü Şenliği'nde CHP'li Belediye Başkanı Altınok Öz, onlarca engelli ve ailesinin gözleri önünde haddini aşan bir şaka yaptı. Öz'ün bu saygısızlığı kameralara da yansıdı.

Görüntülerde sahnede sunuculuk yapan görme engelli vatandaşın "Sevgili mahalle muhtarlarımız da burada. Sefa getirdiniz muhtarlarımız" dediği sırada Başkan Öz kürsünün arkasına geçip etrafındakilere 'susun' işareti yapıyor.

Görme engelli vatandaşın ensesine tokat attı

Altınok Öz ardından görme engelli vatandaşın ensesine bir tokat atıyor. Ensesine gelen darbeyle şaşıran engelli vatandaş etrafında dönerek tokatın nereden geldiğini anlamaya çalışıyor.
Kürsüye sırtını dönen görme engelli vatandaş yanındaki bir kadının elini tutuyor.

Başkan Öz, bununla da yetinmeyerek görevli kadına eliyle 'sus' işareti yaparak bu kez engelli vatandaşın yüzüne bir tokat daha atıyor. Sonrada hiçbir şey olmamış gibi engelli vatandaş ile öpüşerek kürsüyü terk ediyor.

alçaklığın sınırı yoktur
 // ahmed said
ben arkadaşlarıma etrafıma şunu tavsiye ediyorum devamlı:
arkadaş eğer bulunduğun yaşadığın şehirde seçimi CHP KAZANMIŞSA
artık orada bir saniye DURMA..YERİNİ YURDUNU SAT!! YATAĞINI SIRTINA SAR..HEMEN YOLA ÇIK.....
04 Aralık 2014 Perşembe 17:03
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler