YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP’li Başkan’a karşı 60 bin imza toplandı
Çanakkale'nin CHP'li Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'a, imzaladığı 'Sur Belediyesi Kardeşliği Protokolü' nedeniyle tepki yağdı. "change.org" üzerinden düzenlenen imza kampanyasında vatandaş Gökhan'ı istifaya davet etti.
CHP’li Başkan’a karşı 60 bin imza toplandı
11 Ekim 2016 / 08:22 Güncelleme: 11 Ekim 2016 / 08:28

Çanakkale'nin CHP'li Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'a, imzaladığı 'Sur Belediyesi Kardeşliği Protokolü' nedeniyle tepki yağdı. "Şehitler diyarı Çanakkale'de PKK destekçisi belediye ile kardeşlik istemiyoruz" içerikli bir bildiri yayımlayan vatandaşlar dünyaca ünlü kampanya sitesi olan "change.org" üzerinden birleşti. 60 bin imza ile süren kampanyada Çanakkaleliler CHP'li Gökhan'ı istifaya davet etti.

KAYYUM MUHATABIMIZ DEĞİL

Kayyum atanan Sur Belediyesi'yle yapılan protokolü savunan CHP'li Başkan Gökhan "Kayyum muhatabımız değildir. Kayyumlar demokrasilerde halkı temsil edemez. Biz kayyumlarla kardeş falan olmayız" sözleriyle de halkın tepkisine neden oldu. Sosyal medyadan Twitter ve Facebook'ta vatandaşlar Ülgür Gökhan'ı sert cümlelerle protesto etti.

 // İsa kaya
Ege ege olsaydı önce menderese sahip çıkardıki . sonuç ortada ....
11 Ekim 2016 20:37
AKP de köprü yapıyor,sen de ata heykeli yapsana
 // hursit dilaver
çanakkale CHPli belediyeyi kendi seçti. bunlara layıktır tabi.orada o kadar şehit varmış. 250.000 ŞEHİT İLE 250.000 KAYIP VARDIR ORDA. O KAYIPLAR DA BULUNAMADIĞINA GÖRE YA DENİZ YUTTU. YA DA İNGİLİZLERİN AYRI BİR ŞERRİNE UĞRADI.bu çanakkaleli çok rahat demek.28 şubat döneminde AHMET ERTEGÜN, BİR BACAĞI BİR TARAFTA,DİGER BACAĞI ÖTE TARAFTA BİR ATA HEYKELİ YAPACAKTI ÇANAKKALEYE,gemiler falan atanın bacak arasından geçecekti.çok heveslenmişti birileri ama adam öldü gitti.bu hayali kaldı yadigar....
11 Ekim 2016 Salı 14:15
 // Serkan
Canakkale den böyle bir hain çıktığı için utaniyorum...
11 Ekim 2016 09:12
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler