YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li başkan AK Parti'ye geçti
CHP'li başkan AK Parti'ye geçti
23 Ekim 2011 19:09
CHP'den istifa ettikten sonra bağımsız kalan Belediye Başkanı Şevkan, AK Parti'ye katıldı.

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde CHP'den istifa ettikten sonra bağımsız kalan  Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, AK Parti'ye geçti.

Acıpayam ilçesinde, 2009 yılında yapılan yerel seçimlerinde CHP'den belediye başkanı seçildikten sonra partisinden 2011 Mart ayında istifa eden Hulusi Şevkan'ın AK Parti'ye katılımı için tören düzenlendi.

AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları'nın 3. Olağan Olağan Genel Kurulu'nda, bazı siyasi partilerde başkanlık görevinde bulunanlarla beraber Şevkan'a AK Parti rozeti takıldı.

AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki tarafından AK Parti rozeti takılan Şevkan, törende yaptığı konuşmada, ''Bu benim için ayrı bir şeref oldu. Siyasi yolda kırıklıklar ve değişiklikler pek ahlaklı karşılanmıyor. Bizler Acıpayam için her sıfatı bağrımızda karşılamaya taşımaya razıyız. Amacımız Acıpayam'a yepyeni, çağdaş hizmeteler sunmak. Amacımız herhangi bir siyasi görüşü öne çıkarmak değil. Benim halkım benden siyasi eylem ya da kavga değil, AK Parti, Acıpayam'a hizmet için açısından doğru bulduğum bir parti. Hep birlikte ilçemize güzellikler katacağımıza inanıyorum. Bugün bizimle beraber yola çıkmış olanlara da çok teşekkür ediyorum'' dedi. AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler