YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li başkan 3. Köprü'yü övdü; CHP'liler çıldırdı
CHP'li Beşiktaş Belediyesi Başkanı Murat Hazinedar'ın 3. Köprü inşaatını ziyaret etmesi ve daha sonra fotoğraf paylaşarak, "Bir başyapıt olacak" demesi CHP'lileri kızdırdı. Yurt Gazetesi Hazinedar'ı 'Oksijen çarptı' şeklinde eleştirdi.
CHP'li başkan 3. Köprü'yü övdü; CHP'liler çıldırdı
21 Kasım 2015 / 14:01 Güncelleme: 21 Kasım 2015 / 14:12

İstanbul Boğazı ve Belediyeler Birliği Başkanı ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Demircan'a Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar da eşlik etti.

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, geçtiğimiz gün AK Parti'li Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Hilmi Türkmen ile 3. Köprü inşaatına çıktı. Köprüyü beğendiğini gizlemeyen ve 'Bir başyapıt olacağını' söyleyen Hazinedar, "3. köprünün İstanbul trafiğine rahat bir nefes aldırmasını ümit ediyorum" dedi. İnşaattan bir de fotoğraf paylaşan Hazinedar'a tepki CHP'li Yurt gazetesinden geldi.

Bugünkü manşetinde Hazinedar'ı eleştiren gazete, 'Oksijen çarptı' dedi ve bu ziyaretin CHP'ye kaybettireceğine işaret ederek, "Kılıçdaroğlu'nun gideceği belediyeler çoğalıyor" diye yazdı.

rs-083.jpg

 

 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler