YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Aydın darbe karşıtı çıktı
CHP'li Aydın darbe karşıtı çıktı
06 Şubat 2013 17:57
CHP Aydın Milletvekili Osman Aydın, darbelere karşı olduğunu belirterek, "Kavram kargaşası bile yok." dedi.

CHP Aydın Milletvekili Osman Aydın, Meclis'te gazetecilerin sorularını cevapladı. Darbelere karşı bir insan olduğunu söyleyen Aydın, "Bu konuda kavram kargaşası bile yok. Seçimle dördüncü defa iş başına geldim. Her şey seçim." diye konuştu. Aydın, ifadesini sonunda, iktidar mücadelesinin sandık dışında olamayacağını açık ve net bir şekilde ifade ettiğini vurguladı.

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün hakkında sarf ettiği sözler hakkında ise Aydın şöyle konuştu: "Hüseyin Aygün'ün şahsına yönelik kesinlikle bir hakaret ya da itham söz konusu değil. Yunanlılara karşı Kurtuluş Savaşı'nda soykırım uyguladığımız ifadesinden dolayı, o düşünce ile ilgili bir ifade var. Onun dışında kastını aşan bir ifade yok."
 
Aydın, herhangi bir uyarı almadığını da sözlerine ekledi.

CHA

Etiketler: , , ,
18:25
 // Kenan Akkuş
DÖNEK
Daha dün inkılap yapacak bir komutan yok, diyen siz değilmiydiniz. Çatlasanızda, patlasanızda bu Ordu artık halkın ordusudur. Ben Güneydoğuda vatandaşa kürtçe selam veren o komutanın botları olurum. Allah böyle komutanları başımızdan eksik etmesin. Asıl halkın gönlünde inkılap yapan, bunun gibi şerefli ve onurlu komutanlardır. Nesebi, soyu ne olursa olsun....
06 Şubat 2013 18:25
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler