YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Arıtman'dan skandal sözler!
CHP'li isim Canan Arıtman Habertürk TV'de başörtüsü hakkında şok ifadeler kullandı.Habertürk TV'de Balçiçek İlter'in moderatörlüğünü yaptığı Karşıt Görüş programına konuk olan CHP'li eski vekil Canan Arıtman başörtüsü hakkında şok sözler söyledi.
CHP'li Arıtman'dan skandal sözler!
31 Ekim 2013 / 09:47 Güncelleme: 31 Ekim 2013 / 13:34

Hüda Kaya, Nuray Canan ve Şükran Soner'in de konuk olduğu programda, Meclis'e başörtülü girecek vekillerin durumu konuşulurken CHP'li Canan Arıtman ipin ucunu kaçırdı.

"Başörtüsü yüzünden çocuk tecavüzleri arttı"

Arıtman şöyle konuştu:

"Kız erkek yurtlarını ayırdınız. Sanki kızlar ve erkekler aynı yerde kalıyorlarmış gibi. Sadece yemekhaneleri müşterekti. Erkekleri kızları başka yerlere taşıdınız.

Başbakanımız dedi ki, hamile kadının sokağa çıkması terbiyesizliktir. (Bu sözü Başbakan değil, Ömer Tuğrul İnançer söylemişti).

Başı türbanlanmış bir bebekle reklam panolarına resim çektirdiniz. Bebek, başı türbanlı. Ondan sonra biz bu ülkede çocuk tecavüzlerinin niçin bu kadar çok arttığını konuşuyoruz.

Bir kız çocuğunun başını türbanla bağlarsanız ona kadın kimliği vermiş olursunuz. Onu çocuk olarak görmediğinizi söylüyorsunuz. Ben bilim insanıyım. Bir çocuğun başını bağlamak onu çocuk olarak görmemektir. Onu kişi olarak görmektir, onu kadın olarak görmektir. O nedenledir ki bu ülkede çocuk tecavüzleri artmaktadır. "

Balçiçek İlter'in zor anları

Arıtman'ın bu sözleri stüdyodaki diğer konukların tepkisini çekerken, Balçiçek İlter araya girmek istedi. Ancak Arıtman yüksek sesle konuşmaya devam edince Balçiçek İlter reklama gitmek zorunda kaldı.

11:38
 // ELİNDE ÇEKİÇ OLAN
Tecavüze hayır, zinaya evet. Ne kadar çelişkili ve sapık bir cümle. Utanmadan başörtülü bebek resmi örneği vermiş. Hadi bu örnekle gidelim. Siz ne kadar sapık bir düşünce yapısındasınız ki, 5-6 yaşındaki kız çocuklarına, sütyenli, mini etekli, uzun topuklu giysiler giydirip, bale ve çeşitli etkinlikler de teşhir edip, buna sapıklık demiyorsunuz da, türbanlı bir bebek örneğine mi sapıklık diyorsunuz? Eskiden kızlarınızı böyle yetişkin insanların giydiği gibi dekolte giydirmeyin, dediğimizde, 'senin için fesat' diyip, sübyancı damgası yiyorduk. Aile Bakanlığı bu çocuk teşhirciliğine yaptırım yapması gerekmektedir. Haberlerde, çeşit çeşit sapık olayları okuyoruz....
31 Ekim 2013 11:38
baş örtüsü rahatsılığı
 // komodor112
SAYI Canan Arıtman Habertürk TV'de başörtüsü hakkında şok ifadelerİne katılmadığımı ve onun bu haline üzüldüğümü belirtmekiterim...
31 Ekim 2013 Perşembe 10:01
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler