YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li akademisyen yine çuvalladı
CHP'li akademisyen Koray Çalışkan, 1 Kasım seçimleri öncesinde AK Parti'nin yüzde 47 alması halinde işini bırakacağını söylemişti..
CHP'li akademisyen yine çuvalladı
03 Kasım 2015 / 23:25 Güncelleme: 04 Kasım 2015 / 11:58

1 Kasım yerel seçimleri öncesinde Cemaat'e yakınlığıyla bilinen Samanyolu TV'ye konuk olarak seçim tahmininde bulunmuştu.

CHP'li akademisyen Koray Çalışkan, seçimlerde AK Parti'nin yüzde 47 oy alacağını tahmin eden Adil Gür’ün sahibi olduğu A&G anket şirketine tepki göstermişti.

Yüzde 49 oy alarak yeniden tek başına iktidar olan AK Parti'yi yerden yere vuran Çalışkan'ın seçim tahmininde bulunurken çok iddialı konuştuğu görüldü:

Ben akademisyenliği bırakırım

"O zat seçimlerden sonra bir daha araştırma yapmamalı. Haklı falan çıkmayacak. Ben siyaset bilimciyim, ben araştırmacıyım. Yok, böyle bir imkan yok. Hadi çıksın benle televizyona, eğer tahmini çıkarsa ben akademisyenliği bırakırım.

Yüzde 47'yi bulsun zil takıp oynasın

AK Parti yüzde 47'nin yanına bile yaklaşamaz. Yüzde 40 aldıklarına bile zil takıp oynayacaklar"

NAZLI GÜZELZURNA ÇALAR
 // KASTAMONULU
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
04 Kasım 2015 Çarşamba 13:43
 // Ömer
onurlu ve haysiyetli " insan”lar öncellikle verdikleri söz ve vaatlerini yerine getirmeliler. Yoksa alem ortamlarında purolarını söndürdükleri tabaklarda artakalan pirzola atıkları ile karnını doyuran iradesi ipotekli kula kul değişiklerin patronları ile ahlaksızca şantajlarla yörüngesine aldıklarının istifa etmelerini istemek yerine seçim öncesi söylediklerine ve yazdıklarına bakmalı bu zavallılar...
04 Kasım 2015 11:57
sizi tanıyoruz
 // gül argu
kiminiz eşek gibi anınırız -dersiniz kiminiz zil takıp oynarsınız halk size muteber etmez etmiyoruz nazlı yüksek enerjin nerede senin enerjin o git torun sev oğlunun dediği gibi heheheeee...
04 Kasım 2015 Çarşamba 11:55
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler