YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'den 'umut'lu açıklama
Bütün kırgınlıkların ve küskünlüklerin unutulmasını isteyen Kılıçdaroğlu"CHP halkın umudu olmak durumunda, bu yüzden geleceğe umutla bakan bir anlayışla yola çıkıyoruz"dedi.
CHP'den 'umut'lu açıklama
04 Kasım 2010 / 11:02 Güncelleme: 04 Kasım 2010 / 11:38

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ''Geleceğe umutla bakan, kendi içinde barışık, sevgiyi parti yönetimine hakim kılan bir anlayışla yola çıkıyoruz'' dedi.

Kılıçdaroğlu, evinin çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin partisinde yaşanan tartışmalara yönelik sorusu üzerine Kılıçdaroğlu, bütün kırgınlıkların, küskünlüklerin unutulmasını istedi.

Türkiye'nin umuda ve güzel bir yönetime ihtiyacı olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, ''Karamsar bir demokrasi yaşıyoruz. Bu karamsarlığı mutlaka gidermemiz gerekiyor. CHP halkın umudu olmak durumunda. Bu nedenle geleceğe umutla bakan, kendi içinde barışık, sevgiyi parti yönetimine hakim kılan bir anlayışla yola çıkıyoruz'' dedi.

Kılıçdaroğlu, bugün Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı olduğunu orada gerekli konuların konuşulacağını da kaydetti. Kılıçdaroğlu daha sonra parti Genel Merkezine gitti.

CHP lideri, parti otoparkından Genel Merkeze giriş yaptı. Bu arada parti Genel Merkezi önünde toplanan yaklaşık yüz kişilik partili grup, ''Halkçı Kemal'', ''Türkiye seninle gurur duyuyor'', ''Türkiye'nin umudu Kılıçdaroğlu''  sloganları attı.

Kılıçdaroğlu, saat 11.00'de başlayacağı bildirilen MYK'ya başkanlık edecek.
AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler