YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'den Sarıgül'e ziyaret
CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin ile İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ü yarın makamında ziyaret edecek.
CHP'den Sarıgül'e ziyaret
30 Ekim 2013 / 14:48 Güncelleme: 30 Ekim 2013 / 19:26

CHP İstanbul İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Türkiye Değişim Hareketi ve Mustafa Sarıgül'e medya üzerinden yaptığı partiye katılım çağrısına, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün olumlu cevap verdiği hatırlatıldı.

Açıklamada, "CHP ile Sayın Sarıgül arasındaki ilk resmi temas yarın saat 12.00'de gerçekleşecek ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin ve CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Sarıgül'ü Şişli Belediye Başkanlığı'nda ziyaret edecekler" ifadeleri kullanıldı.

 

AA

15:37
 // Oktay
Bütün dünya ajanslari(BBC,CNN,DW,REUTERS,ODG,AJANS MOSKOVA,GARAJSIZLIK AJANS AŞKABAT VE TEJEN,AJANS PRAGUAY VE PATAGONYA V.S,V.S)Yarın yapılacak olan Resmi görüşmeyi görüntülemek için yer kapmak: ve demeç almak için muthiş bir rekabet içindeler, ve torpil bekliyorlar.((Not:1)Bu ilk resmi görüşme olacakmış demek ki daha önce gayriresmi pazarlıklar olmuş,2)ODG,sizin Sadık takipçiniz O D Gezer'in tasarruflu kisaltilmis halidir))...
30 Ekim 2013 15:37
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler