YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'den o isme darbe! Aday gösterilmeyecek
CHP'den o isme darbe! Aday gösterilmeyecek
06 Nisan 2015 13:56
CHP'li vekil Melda Onur partisinin yaptırdığı ön seçimde düşük oy alınca, parti yönetimi onu aday göstermeme kararı aldı.

CHP'nin ön seçiminde alt sıralara düşmesi şaşkınlıkla karşılanan ve 7 Haziran seçimlerinde tekrar milletvekili adayı olması için change.org’da imza kampanyası başlatılan İstanbul Milletvekili Melda Onur'un aday gösterilmeyeceği öğrenildi.

Meclis'teki protestoların mimarı

Meclis'te gerek kürsüde yaptığı konuşmalar gerekse protestoları ile tanınan CHP'li vekil, bir keresinde Çarşı grubuna destek için üzerindekileri çıkartıp Çarşı tişörtü ile kürsüde konuşma yapmıştı. Aynı Melda Onur, Ali İsmail Korkmaz için de bir protesto yapmıştı. Meclis'ten iPad ile sosyal medyaya canlı yayın yapan da Melda Onur'dan başkası değildi.

Ön seçimde sandığa gömüldü

Melda Onur, CHP'nin yaptığı ön seçimde İstanbul 2. Bölgeden aday adayı olmuş ve parti teşkilatlarınca yapılan seçimde ancak 8. sırada olabilmişti.

Aday gösterilmeyecek

CHP'nin aday listesinin belirlenmesine 1 gün kalmışken Melda Onur'un CHP tarafından aday gösterilmeyeceği öğrenildi.

chpeh
 // M.N.A
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
06 Nisan 2015 18:15
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler