YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'den o iddiaya cevap
Deniz Baykal hakkında disiplin soruşturması açıldığı iddiasıyla ilgili CHP Antalya İl Başkanı Devrim Kök açıklama yaptı.
CHP'den o iddiaya cevap
18 Ekim 2012 / 12:37 Güncelleme: 18 Ekim 2012 / 12:57

CHP İl Başkanı Devrim Kök, genel başkanlarını karşılamayan ve programa katılmayan eski genel başkanları ve üç milletvekilleri ile ilgili disiplin soruşturması başlattıkları yolunda yalan bir haber uydurulduğunu belirtti.

Kök, yaptığı yazılı açıklamada, genel başkanlarının katılımıyla hafta sonu gerçekleşen çalışmalarında Antalya örgütünün büyük bir coşku yaşadığını ve genel başkanları Kemal Kılıçdaroğlu'nu bağrına bastığını belirtti.

Antalya'da yerel seçimlerin partileri tarafından kazanılacağına dönük güçlü işaretler belirdiğini ifade eden Kök, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

''Bu durumdan rahatsız olan bazı çevreler partimizi karıştırmak üzere harekete geçti. Genel başkanımızı karşılamayan ve programa katılmayan eski genel başkanımız ve üç milletvekilimiz ile ilgili disiplin soruşturması başlattığımız yolunda yalan, uydurma, art niyetli, partimizi karıştırmaya dönük bir haber uydurulmuştur. Partimiz ve örgütümüze, önceden planlandığı anlaşılan bir saldırı süreci başlatılmıştır.

Bu tip yalan haberlerle partimize komplo kuranlar başarıya ulaşamayacaklardır. Çalışmalarımız bütün hızıyla sürecektir. Yerel seçimlerde Antalya'yı almakta sonuna kadar kararlıyız. Bu tip komplolar bize engel olamaz. CHP'liler bu tip tuzaklara asla düşmezler, parti tüzüğü çerçevesinde örgütlü olan partimiz, bütün hızıyla birlik ve beraberlik içinde çalışmalarını sürdürecektir. Yalan ve kuru gürültüye boyun eğmeyiz.'' aa

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler